Top Optiskās šķiedras
 Parādīt visu | Noslēpt visu   a A A

Optiskās šķiedras


Neto:0.00 USD
Bruto:0.00 USD
Svars:0.00 kg
Īpaši rekomendējam
VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS OMG1-SM KOMPLEKTS TXRX
OMG1-SM

Neto: 59.69 USD

VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS OM1-SM KOMPLEKTS TXRX
OM1-SM

Neto: 31.78 USD

VIENMODA MODULIS SFP-203/5G
SFP-203/5G

Neto: 12.80 USD

SADALES KĀRBA PPO-2
PPO-2

Neto: 0.92 USD

LĀZERVEIDA ŠĶIEDRU TESTERIS BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10

Neto: 39.78 USD

VIENMODA MODULIS SFP-203G
SFP-203G

Neto: 12.56 USD

OPTISKĀS ŠĶIEDRAS SADALES KASTE MT-524
MT-524

Neto: 32.12 USD

OPTISKĀS ŠĶIEDRAS KABEĻU NOTĪRĪTĀJS HT-S144H
HT-S144H

Neto: 13.20 USD

VIDEO PĀRVEIDOTĀJA OPTISKAIS KABELIS OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLEKTS TXRX
OVH-1D/SC

Neto: 64.41 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tālr.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Darba laiks
P.-P.: 8.00 - 19.00
S.: 8.00 - 14.00
Realizācijas nodaļa, Sūtījumi
tālr.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Tehniskais atbalsts
tālr.: +(48) 61 864 69 98
e-mail: support@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA