Top Optiskās šķiedras
 Parādīt visu | Noslēpt visu   a A A

Optiskās šķiedras


Neto:0.00 USD
Bruto:0.00 USD
Svars:0.00 kg
Šodienas sūtījuma garantija, ja pasūtīsiet laikā:
Īpaši rekomendējam
OPTISKĀS ŠĶIEDRAS SADALES KASTE MT-524
MT-524

Neto: 31.08 USD

VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS OM1-SM KOMPLEKTS TXRX
OM1-SM

Neto: 30.75 USD

VIDEO PĀRVEIDOTĀJA OPTISKAIS KABELIS OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLEKTS TXRX
OVH-4D/SC

Neto: 149.98 USD

VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS OMG1-SM KOMPLEKTS TXRX
OMG1-SM

Neto: 57.76 USD

SLĒGPANELIS PPO-1U/3
PPO-1U/3

Neto: 22.28 USD

VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS OMG2-SM
OMG2-SM

Neto: 22.85 USD

SADALES KĀRBA PPO-2
PPO-2

Neto: 0.89 USD

DAUDZMODU MODULIS SFP-023G
SFP-023G

Neto: 12.40 USD

DAUDZMODU VIDES PĀRVEIDOTĀJS M-023G ULTIMODE
M-023G

Neto: 38.19 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tālr.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Darba laiks
P.-P.: 8.00 - 19.00
S.: 8.00 - 14.00
Realizācijas nodaļa, Sūtījumi
tālr.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Tehniskais atbalsts
tālr.: +(48) 61 864 69 98
e-mail: support@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA