Top Optiskās šķiedras  SFP moduļi
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

SFP moduļi

GTS-SFP-2LCG
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 43.00 PLN  Bruto: 52.89 PLN
GTS-SFP-35G
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: SC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 48.00 PLN  Bruto: 59.04 PLN
GTS-SFP-53G
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: SC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 62.40 PLN  Bruto: 76.75 PLN
MGBIC-SX-P
Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Daudzmodu optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 0.5 km @ 50/125 µm ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 92.68 PLN  Bruto: 114.00 PLN
MGBIC-LH-F
Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 144.15 PLN  Bruto: 177.30 PLN
PFT3900
Optiskās šķiedras veids: Daudzmodu optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 2 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 155 Mb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 217.00 PLN  Bruto: 266.91 PLN
PFT3950
Optiskās šķiedras veids: Daudzmodu optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 0.5 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 233.00 PLN  Bruto: 286.59 PLN
qty dicount
SFP-011M
Optiskās šķiedras veids: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 0.5 km @ 50/125 µm ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 155 Mb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 45.88 PLN  Bruto: 56.43 PLN
SFP-023G
Optiskās šķiedras veids: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 2 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 47.71 PLN  Bruto: 58.68 PLN
DS-1.25G-20-1310
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 106.00 PLN  Bruto: 130.38 PLN
DS-1.25G-20-1550
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 120.00 PLN  Bruto: 147.60 PLN
PFT3910
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 155 Mb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 217.00 PLN  Bruto: 266.91 PLN
qty dicount
PFT3920
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 155 Mb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 233.00 PLN  Bruto: 286.59 PLN
qty dicount
PFT3960
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 249.00 PLN  Bruto: 306.27 PLN
qty dicount
PFT3970
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 376.00 PLN  Bruto: 462.48 PLN
qty dicount
SFP-203/5G
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 46.79 PLN  Bruto: 57.55 PLN
SFP-203/5G/SC
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: SC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 55.20 PLN  Bruto: 67.90 PLN
SFP-203G
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: 2 x LC ;
Neto: 44.95 PLN  Bruto: 55.29 PLN
SFP-205/3G
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: LC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 58.98 PLN  Bruto: 72.55 PLN
SFP-205/3G/SC
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra ; Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km ; Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s ; Optiskie savienotāji: SC ; Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 69.09 PLN  Bruto: 84.98 PLN