Top Optiskās šķiedras  Adapteri
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Adapteri

AD-2LC/2LC-MM
Daudzmodu adapteris DUPLEX AD-2LC/2LC-MM savieno divus LC tipa spraudņu pārus;
Neto: 0.79 EUR  Bruto: 0.97 EUR
AD-2SC/2SC-MM
Daudzmodu adapteris DUPLEX AD-2SC/2SC-MM savieno divus SC tipa savienotāju pārus;
Neto: 0.48 EUR  Bruto: 0.59 EUR
AD-FC/FC-MM
Daudzmodu adapteris AD-FC/FC-MM savieno divus FC tipa spraudņus;
Neto: 0.91 EUR  Bruto: 1.12 EUR
AD-LC/LC-MM-OM3
Daudzmodu adapteris AD-LC/LC-MM-OM3 savieno divus LC tipa spraudņus; Pielietojums: Daudzmodu šķiedras OM3 ;
Neto: 0.85 EUR  Bruto: 1.05 EUR
AD-SC/SC-MM
Daudzmodu adapteris AD-SC/SC-MM savieno divus SC tipa spraudņus;
Neto: 0.36 EUR  Bruto: 0.44 EUR
AD-SC/SC-MM-OM3
Daudzmodu adapteris AD-SC/SC-MM-OM3 savieno divus SC tipa spraudņus; Pielietojums: Daudzmodu šķiedras OM3 ;
Neto: 0.35 EUR  Bruto: 0.43 EUR
AD-2LC-APC/2LC-APC
Vienmoda adapteris AD-2LC-APC/2LC-APC savieno divus pārus LC APC tipa spraudņus;
Neto: 0.78 EUR  Bruto: 0.96 EUR
AD-2LC/2LC
Vienmoda adapteris DUPLEX AD-2LC/2LC savieno divus pārus LC tipa spraudņus;
Neto: 0.81 EUR  Bruto: 1.00 EUR
AD-2SC-APC/2SC-APC
Vienmoda adapteris DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC savieno divus pārus SC-APC tipa spraudņus;
Neto: 0.47 EUR  Bruto: 0.58 EUR
AD-2SC/2SC
Vienmoda adapteris DUPLEX AD-2SC/2SC savieno divus pārus SC tipa spraudņus;
Neto: 0.45 EUR  Bruto: 0.55 EUR
AD-FC-APC/FC-APC
Vienmoda adapteris AD-FC-APC/FC-APC savieno divu tipu savienotājus FC/APC;
Neto: 0.60 EUR  Bruto: 0.74 EUR
AD-FC/FC
Vienmoda adapteris AD-FC/FC savieno divu tipu savienotājus FC;
Neto: 0.87 EUR  Bruto: 1.07 EUR
AD-SC-APC/SC-APC
Vienmoda adapteris AD-SC-APC/SC-APC savieno divu tipu savienotājus SC-APC;
Neto: 0.25 EUR  Bruto: 0.31 EUR
AD-SC/SC
Vienmoda adapteris AD-SC/SC savieno divu tipu savienotājus SC;
Neto: 0.21 EUR  Bruto: 0.26 EUR
AD-ST/ST
Vienmoda adapteris AD-ST/ST savieno divu tipu savienotājus ST;
Neto: 0.82 EUR  Bruto: 1.01 EUR
AD-2SC/2ST
Vienmoda hibrīda adapteris DUPLEX AD-2SC/2ST savieno divus SC tipa savienotājus ar diviem ST tipa savienotājiem;
Neto: 2.84 EUR  Bruto: 3.49 EUR
AD-ST/ST-MM
Daudzmodu adapteris AD-ST/ST-MM savieno divus ST tipa spraudņus;
Neto: 0.66 EUR  Bruto: 0.81 EUR