Top Optiskās šķiedras  Kabeļi, vadi
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Kabeļi, vadi

PC-2FC/2FC
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 10.28 USD  Bruto: 12.64 USD
PC-2LC/2SC-2
Savienotāja tips: LC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Maksimālie savienotāja ienestie zudumi: 0.19 dB ; Garums: 2 m ;
Neto: 4.10 USD  Bruto: 5.04 USD
PC-2SC/2SC-1
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 4.18 USD  Bruto: 5.14 USD
PC-2SC/2SC-10
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 4.60 USD  Bruto: 5.66 USD
PC-2SC/2SC-2
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 2 m ;
Neto: 10.52 USD  Bruto: 12.94 USD
PC-2SC/2SC-20
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 5.02 USD  Bruto: 6.17 USD
PC-2SC/2SC-3
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 6.06 USD  Bruto: 7.45 USD
PC-2SC/2SC-5
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 5.02 USD  Bruto: 6.17 USD
PC-2SC/2SC-50
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 50 m ;
Neto: 14.64 USD  Bruto: 18.01 USD
PC-2ST/2ST
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 6.85 USD  Bruto: 8.43 USD
PC-FC/FC
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.14 USD  Bruto: 6.32 USD
PC-FC/ST
Savienotāja tips: FC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.14 USD  Bruto: 6.32 USD
PC-LC/LC
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.05 USD  Bruto: 2.52 USD
PC-LC/SC
Savienotāja tips: LC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.93 USD  Bruto: 2.37 USD
PC-SC-APC/SC
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.82 USD  Bruto: 2.24 USD
PC-SC-APC/SC-APC-1
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.30 USD  Bruto: 2.83 USD
PC-SC-APC/SC-APC-10
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 3.35 USD  Bruto: 4.12 USD
PC-SC-APC/SC-APC-20
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 4.60 USD  Bruto: 5.66 USD
PC-SC-APC/SC-APC-3
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 2.51 USD  Bruto: 3.09 USD
PC-SC-APC/SC-APC-5
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 2.72 USD  Bruto: 3.35 USD
PC-SC-APC/SC-APC-50
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 50 m ;
Neto: 11.26 USD  Bruto: 13.85 USD
PC-SC/SC-10
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 2.09 USD  Bruto: 2.57 USD
PC-SC/SC-20
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 2.93 USD  Bruto: 3.60 USD
PC-SC/SC-3
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 3.08 USD  Bruto: 3.79 USD
PC-SC/SC-5
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 2.09 USD  Bruto: 2.57 USD
PC-SC/ST
Savienotāja tips: SC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.94 USD  Bruto: 3.62 USD
PC-2FC/2FC-MM
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 12.16 USD  Bruto: 14.96 USD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 6.11 USD  Bruto: 7.52 USD
PC-2LC/2SC-MM-2
Savienotāja tips: LC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm - Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 4.67 USD  Bruto: 5.74 USD
PC-2SC/2ST-MM-2
Savienotāja tips: SC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 4.55 USD  Bruto: 5.60 USD
PC-2ST/2ST-MM-2
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 6.27 USD  Bruto: 7.71 USD
PC-2ST/2ST-MM62
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.23 USD  Bruto: 6.43 USD
PC-FC/FC-MM
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 6.27 USD  Bruto: 7.71 USD
PC-FC/FC-MM62
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 3.92 USD  Bruto: 4.82 USD
PC-FC/ST-MM
Savienotāja tips: FC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 6.15 USD  Bruto: 7.56 USD
PC-LC/LC-MM
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.34 USD  Bruto: 2.88 USD
PC-LC/ST-MM
Savienotāja tips: LC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.86 USD  Bruto: 3.52 USD
PC-LC/ST-MM62
Savienotāja tips: LC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 3.92 USD  Bruto: 4.82 USD
PC-SC/SC-MM
Savienotāja tips: SC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.02 USD  Bruto: 2.48 USD
PC-SC/SC-MM62
Savienotāja tips: SC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 3.92 USD  Bruto: 4.82 USD