Top Optiskās šķiedras  Optiskās šķiedras kabeļu savienošana
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Optiskās šķiedras kabeļu savienošana

AI-8C
Optiskās šķiedras veids: daudzmodu (MM) - G.651, vienmoda (SM) - G.652 & G.657, vienmoda (DS / NZDS) šķiedra ar nobīdītu nenulles dispersiju (G.655) ; Pieslēgšana datoram: USB 2.0 ;
Neto: 5 804.44 PLN  Bruto: 7 139.46 PLN
AI-9
Optiskās šķiedras veids: daudzmodu (MM) - G.651, vienmoda (SM) - G.652 & G.657, vienmoda (DS / NZDS) šķiedra ar nobīdītu nenulles dispersiju (G.655) ; Pieslēgšana datoram: USB 2.0 ; Izvēlētās funkcijas: Built-in optical power meter VLS (VFL) – vizuāls bojājumu atrašanās vietas noteicējs no optiskām šķiedrām ;
Neto: 6 200.00 PLN  Bruto: 7 626.00 PLN
FS-520E
Optiskās šķiedras veids: daudzmodu (MM) - G.651, vienmoda (SM) - G.652 & G.657, vienmodu (DSF) šķiedra ar pārbīdītu dispersiju (G.653), vienmoda (NZ-DSF) šķiedra ar nobīdītu nenulles dispersiju (G.655), ; Pieslēgšana datoram: USB 2.0 ;
Neto: 11 300.00 PLN  Bruto: 13 899.00 PLN
FAST-MS1*P5
Iepakojumā: 5 gab. Cena par iepakojumu ; Šķiedras veids: Vienmoda un daudzmodu ; Kabeļa diametrs: 250 µm / 900 µm ; Savienotāja ienestie zudumi: 0.1 dB ;
Neto: 25.83 PLN  Bruto: 31.77 PLN
(Vienības cena:5.17/6.35 PLN)
FAST-SC
Šķiedras veids: Vienmoda ; Savienotāja veids: SC/UPC ; Kabeļa diametrs: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 9.98 PLN  Bruto: 12.28 PLN
FAST-SC-APC
Šķiedras veids: Vienmoda ; Savienotāja veids: SC-APC ; Kabeļa diametrs: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 10.16 PLN  Bruto: 12.50 PLN
USM-6
Mehāniskā metinājuma turētājs ir paredzēts optiskās šķiedras kasetnei PPKS-12;
Neto: 4.63 PLN  Bruto: 5.69 PLN
PPKS-12N
Optiskās šķiedras kasetne ar metinājumu paplāti 12 šķiedrām uzstādīšanai slēgpanelī;
Neto: 5.60 PLN  Bruto: 6.89 PLN
PPKS-19
Optiskās šķiedras kasetne ar metinājumu paplāti 12 šķiedrām uzstādīšanai slēgpanelī;
Neto: 8.08 PLN  Bruto: 9.94 PLN