a A A

DAUDZMODU VIDES PĀRVEIDOTĀJS OM1-MM KOMPLEKTS TXRX

Neto: 121.00 PLN  Bruto: 148.83 PLN

- Noliktavā pieejams liels preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Pārveidotājs OM1-MM palīdz izmainīt vidi, kas pārraida datu straumi no standarta kabeļa STP/UTP uz daudzmodu optisko kabeli.

Ierīce aprīkota ar SC, kas nodrošina nevainojamus savienojumus. Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Optiskā savienotāja veids: SC
Šķiedru skaits: 1 gab.
Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra
Saderīgie standarti: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
LAN ports: 1 gab. (RJ-45. UTP/STP)
Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s
Optiskā viļņa garums: 1550 / 1310 nm
Izvēlētās īpašības:
  • Auto detekcija MDI/MDI-X – automātiska datu pārraides režīma noteikšana
  • Bitu pārraides ātruma automātiska detekcija
  • Divvirzienu pārraide caur vienu optisko šķiedru
  • LED indikatori norāda uz pareizu ierīces darbību
  • Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Energoapgādes avots: 5 V DC / 2 A (komplektā strāvas adapteris)
    Darba temperatūra: -10 °C ... 50 °C
    Pieļaujamais relatīvais mitrums: 5 % ... 95 %
    Svars: 0.140 kg
    Izmērs: 120  x 72  x 27 mm
    Garantija: 2 gadi
    PREZENTĀCIJA
    DAUDZMODU VIDES P RVEIDOT JS OM1 MM KOMPLEKTS TXRX

    Pretskats: 

    DAUDZMODU VIDES P RVEIDOT JS OM1 MM KOMPLEKTS TXRX

    Mugurskats: 

    DAUDZMODU VIDES P RVEIDOT JS OM1 MM KOMPLEKTS TXRX

    Ierīces izmantošanas piemēri: 

    DAUDZMODU VIDES P RVEIDOT JS OM1 MM KOMPLEKTS TXRX

    1. PĀRVEIDOTĀJS
    2. Switch
    3. Dators

    Komplektā: 

    DAUDZMODU VIDES P RVEIDOT JS OM1 MM KOMPLEKTS TXRX

    FAILI

    Datu lapa


    100 KB

    CE


    250 KB

    Lietošanas instrukcija


    300 KB

    IEPAKOJUMS
    Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 240x120x105 mmIepakojums: KartonsBruto svars: 0.586 kg

    ELEMENTI, KAS SADERĪGI AR: OM1-MM
    DAUDZMODU ADAPTERIS AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 1.48 PLN
    VIDES PARVEIDOTĀJA ADAPTERIS OM-14
    OM-14
    Neto: 473.34 PLN
    DAUDZMODU SPRAUDŅAUKLA AR SC 50/125 SAVIENOTĀJU PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Neto: 3.33 PLN
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Neto: 3.90 PLN
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Neto: 3.70 PLN
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Neto: 3.10 PLN
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Neto: 5.00 PLN
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Neto: 5.00 PLN