Top Optiskās šķiedras  Kabeļi, vadi  Vienmoda spraudņauklas
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Vienmoda spraudņauklas

PIG-FC
Savienotāja tips: FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.90 EUR  Bruto: 2.34 EUR
PIG-FC-APC
Savienotāja tips: FC/APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.06 EUR  Bruto: 2.53 EUR
PIG-LC
Savienotāja tips: LC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm : G-652.D ; Garums: 1 m ;
Neto: 0.78 EUR  Bruto: 0.96 EUR
PIG-SC
Savienotāja tips: SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm : G-652.D ; Garums: 1 m ;
Neto: 0.67 EUR  Bruto: 0.82 EUR
PIG-SC-APC-2
Savienotāja tips: SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Garums: 2 m ;
Neto: 0.75 EUR  Bruto: 0.92 EUR
PIG-ST
Savienotāja tips: ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.89 EUR  Bruto: 2.32 EUR
PIG-SC-APC
Savienotāja tips: SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 0.70 EUR  Bruto: 0.86 EUR