Top Optiskās šķiedras  Kabeļi, vadi  Vienmoda spraudņauklas
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Vienmoda spraudņauklas

PIG-FC
Savienotāja tips: FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 2 m ;
Neto: 2.04 USD  Bruto: 2.51 USD
PIG-FC-APC
Savienotāja tips: FC/APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 2 m ;
Neto: 2.21 USD  Bruto: 2.72 USD
PIG-LC
Savienotāja tips: LC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm : G-652.D ; Garums: 2 m ;
Neto: 0.71 USD  Bruto: 0.87 USD
PIG-SC-APC
Savienotāja tips: SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 0.76 USD  Bruto: 0.93 USD
PIG-SC-APC-2
Savienotāja tips: SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Garums: 2 m ;
Neto: 1.02 USD  Bruto: 1.25 USD
PIG-ST
Savienotāja tips: ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 2 m ;
Neto: 2.03 USD  Bruto: 2.50 USD
PIG-SC
Savienotāja tips: SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm : G-652.D ; Garums: 2 m ;
Neto: 0.76 USD  Bruto: 0.93 USD