Top Optiskās šķiedras  Kabeļi, vadi  Vienmoda slēgauklas
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Vienmoda slēgauklas

PC-2FC/2FC
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 10.27 USD  Bruto: 12.63 USD
PC-2LC/2SC-2
Savienotāja tips: LC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Maksimālie savienotāja ienestie zudumi: 0.19 dB ; Garums: 2 m ;
Neto: 4.10 USD  Bruto: 5.04 USD
PC-2SC/2SC-1
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 4.18 USD  Bruto: 5.14 USD
PC-2SC/2SC-10
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 4.60 USD  Bruto: 5.66 USD
PC-2SC/2SC-2
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 2 m ;
Neto: 10.52 USD  Bruto: 12.94 USD
PC-2SC/2SC-20
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 5.02 USD  Bruto: 6.17 USD
PC-2SC/2SC-3
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 6.06 USD  Bruto: 7.45 USD
PC-2SC/2SC-5
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 5.02 USD  Bruto: 6.17 USD
PC-2SC/2SC-50
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 50 m ;
Neto: 14.64 USD  Bruto: 18.01 USD
PC-2ST/2ST
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 6.85 USD  Bruto: 8.43 USD
PC-FC/FC
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.14 USD  Bruto: 6.32 USD
PC-FC/ST
Savienotāja tips: FC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.14 USD  Bruto: 6.32 USD
PC-LC/LC
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.05 USD  Bruto: 2.52 USD
PC-LC/SC
Savienotāja tips: LC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.93 USD  Bruto: 2.37 USD
PC-SC-APC/SC
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.82 USD  Bruto: 2.24 USD
PC-SC-APC/SC-APC-1
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.30 USD  Bruto: 2.83 USD
PC-SC-APC/SC-APC-10
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 3.35 USD  Bruto: 4.12 USD
PC-SC-APC/SC-APC-20
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 4.60 USD  Bruto: 5.66 USD
PC-SC-APC/SC-APC-3
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 2.51 USD  Bruto: 3.09 USD
PC-SC-APC/SC-APC-5
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 2.72 USD  Bruto: 3.35 USD
PC-SC-APC/SC-APC-50
Savienotāja tips: SC-APC <-> SC-APC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 50 m ;
Neto: 11.26 USD  Bruto: 13.85 USD
PC-SC/SC-10
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ;
Neto: 2.09 USD  Bruto: 2.57 USD
PC-SC/SC-20
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ;
Neto: 2.93 USD  Bruto: 3.60 USD
PC-SC/SC-3
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ;
Neto: 3.08 USD  Bruto: 3.79 USD
PC-SC/SC-5
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ;
Neto: 2.09 USD  Bruto: 2.57 USD
PC-SC/ST
Savienotāja tips: SC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.94 USD  Bruto: 3.62 USD
PC-FC/FC-1.0
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 6.51 USD  Bruto: 8.01 USD
PC-FC/FC-10
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 10 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 14.62 USD  Bruto: 17.98 USD
PC-FC/FC-15
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 15 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 17.91 USD  Bruto: 22.03 USD
PC-FC/FC-20
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 20 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 24.64 USD  Bruto: 30.31 USD
PC-FC/FC-3.0
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 3 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 6.21 USD  Bruto: 7.64 USD
PC-FC/FC-30
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 30 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 29.03 USD  Bruto: 35.71 USD
PC-FC/FC-40
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 40 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 42.00 USD  Bruto: 51.66 USD
PC-FC/FC-5.0
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 5 m ; Izvēlētās īpašības: Izgatavoti atbilstoši prasībām: G.657 A, Tērauda apvalks izstiepjot pasargā no bojājumiem, Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā, Noturīgs pret UV starojumu ;
Neto: 8.42 USD  Bruto: 10.36 USD
PC-SC/SC-1
Savienotāja tips: SC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.01 USD  Bruto: 2.47 USD
PC-2LC/2LC-2
Savienotāja tips: LC/UPC <-> LC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Maksimālie savienotāja ienestie zudumi: 0.20 dB ; Garums: 2 m ;
Neto: 4.62 USD  Bruto: 5.68 USD
PC-FC/LC
Savienotāja tips: FC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 2.11 USD  Bruto: 2.60 USD
PC-FC/SC
Savienotāja tips: FC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.86 USD  Bruto: 2.29 USD
PC-SC-APC/LC
Savienotāja tips: SC-APC <-> LC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 1.97 USD  Bruto: 2.42 USD
PC-ST/ST
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 9 / 125 µm ; Garums: 1 m ;
Neto: 5.14 USD  Bruto: 6.32 USD