a A A

VIENMODA MODULIS SFP-203G

Neto: 11.90 USD  Bruto: 14.64 USD

- Noliktavā pieejams vidējs preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Optiski moduļi ir saderīgi ar standartu SFP (Small Form-factor Pluggable), tā ir ierīce, kas elektrisko signālu pārveido par optisko, bet optisko par elektrisko. Multivides pārveidotāju izmantošana ar iespēju nomainīt SFP moduļus ir īpaši izdevīga, ņemot vērā to universālo raksturu, piem., tīkla konfigurācijas izmaiņu gadījumā nav nepieciešams nomainīt visu ierīci vai pievienot jaunus multivides pārveidotājus, bet gan izvēlēties atbilstošu moduli SFP.

Moduļi saderīgi ar lielāko daļu switch slēdžiem un rūteriem ar SFP ligzdām.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Pārraides protokoli: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Optiskās šķiedras veids: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Vienmoda optiskā šķiedra
Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km
Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s
Nepieciešamo šķiedru skaits:
Optiskie savienotāji: 2 x LC
Gaismas avots / optisko viļņu garums: FP lāzers / 1310 nm
Raidītāja jauda: -8 ... -3 dB
Uztvērēja jutība: ≥ -22 dB
Energoapgādes avots: 3.3 V DC
Darba temperatūra: 0 °C ... 70 °C
Svars: 0.018 kg
Garantija: 2 gadi
PREZENTĀCIJA
VIENMODA MODULIS SFP 203G

 

VIENMODA MODULIS SFP 203G

Savienojuma shēma: 

VIENMODA MODULIS SFP 203G

1. slēdzis ar ligzdu SFP
2. modulis SFP
3. Optiskās šķiedras pārraide (maks. 20 km)

FAILI

Datu lapa


100 KB

Lietošanas instrukcija


300 KB

IEPAKOJUMS
Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 60x20x20 mmIepakojums: FolijaBruto svars: 0.020 kg

INTERESANTI PRODUKTI