Top Optiskās šķiedras  Vides pārveidotāji (pārveide starp tīklu LAN un optiskajām šķiedrām)
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Vides pārveidotāji (pārveide starp tīklu LAN un optiskajām šķiedrām)

OM2-MM
Ātrā Ethernet tīkla pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> daudzmodu optiskā šķiedra; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 16.48 USD  Bruto: 20.27 USD
OMG2-MM
Ātrā Ethernet tīkla pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> daudzmodu optiskā šķiedra; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 24.09 USD  Bruto: 29.63 USD
OM2-SM
Ātrā Ethernet pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 25 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 16.48 USD  Bruto: 20.27 USD
EXPERT-SFP-1/2
LAN porti: 1 x SFP ligzda 1000 Base-X, 2 x LAN ports 10/100/1000 Base-T ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x LAN ports, 1000 Mb/s ;
Neto: 25.78 USD  Bruto: 31.71 USD
PFS3102-1T
Ethernet media pārveidotājs rūpnieciskam pielietojumam.; Savienotāja veids: SFP ligzda ; Pārraides ātrums: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 71.32 USD  Bruto: 87.72 USD
qty dicount
M-023G
Ātrā Ethernet tīkla pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> daudzmodu optiskā šķiedra; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 39.69 USD  Bruto: 48.82 USD
M-023M
Ātrā Ethernet tīkla pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> daudzmodu optiskā šķiedra; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 Mb/s ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 22.09 USD  Bruto: 27.17 USD
OM1-MM
Ātrā Ethernet tīkla pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> daudzmodu optiskā šķiedra; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: SC ; Pārraides uztveršanas zona: 2 km - Daudzmodu optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s ;
Neto: 31.91 USD  Bruto: 39.25 USD
M-203G
Ātrā Ethernet pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 20 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 38.83 USD  Bruto: 47.76 USD
OM1-SM
Ātrā Ethernet pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: SC ; Pārraides uztveršanas zona: 25 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s ;
Neto: 31.27 USD  Bruto: 38.46 USD
OMG1-SM
Ātrā Ethernet pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: SC ; Pārraides uztveršanas zona: 25 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 58.74 USD  Bruto: 72.25 USD
qty dicount
M-207G
Ātrā Ethernet pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: SC ; Pārraides uztveršanas zona: 20 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Neto: 138.33 USD  Bruto: 170.15 USD
M-207M
Ātrā Ethernet pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: SC ; Pārraides uztveršanas zona: 20 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s ;
Neto: 50.19 USD  Bruto: 61.73 USD
OTE103T
Ātrā Ethernet pārveidotājs (10/100 Base Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm; Optiskā savienotāja veids: FC ; Pārraides uztveršanas zona: 20 km Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur vienu optisko šķiedru ;
Neto: 20.71 USD  Bruto: 25.47 USD
OM-14
Adapteris OM-14 nodrošina barošanu 14 vides pārveidotājiem Rack 19" skapītī; Ierīce ir aprīkota ar dubultu barošanas sistēmu (rezerves barošanas avots) un neatkarīgu dzesēšanas sistēmu;
Neto: 117.37 USD  Bruto: 144.37 USD
OMG2-SM
Ātrā Ethernet pārveidotājs (Gigabit Ethernet) vītā pāra kabelis <-> vienmoda optiskās šķiedras kabelis; Optiskā savienotāja veids: 2 gab. SC ; Šķiedru skaits: 2 gab. ; Pārraides uztveršanas zona: 20 km - Vienmoda optiskā šķiedra ; Pārraides ātrums: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiskā viļņa garums: 1310 nm ; Izvēlētās īpašības: Divvirzienu pārraide caur divām optiskajām šķiedrām ;
Neto: 23.24 USD  Bruto: 28.59 USD