Top Optični kabli
 Pokaži vse | Skrij vse   a A A

Optični kabli


Neto:0.00 USD
Bruto:0.00 USD
Teža:0.00 kg
Še posebej priporočamo
ENONAČINOVNI MEDIA PRETVORNIK OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Neto: 31.92 USD

VEČNAČINOVNI MODUL SFP-023G
SFP-023G

Neto: 12.87 USD

ENONAČINOVNI MEDIA PRETVORNIK OMG2-SM
OMG2-SM

Neto: 23.72 USD

ENONAČINOVNI MEDIA PRETVORNIK OMG1-SM KOMPLET TXRX
OMG1-SM

Neto: 59.95 USD

OPTIČNOKABELSKA DISTRIBUCIJSKA DOZA MT-524
MT-524

Neto: 32.26 USD

OPTIČNOKABELSKI VIDEO PRETVORNIK OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
OVH-1D/SC

Neto: 64.69 USD

STRIPPER ZA OPTIČNE KABLE HT-S144H
HT-S144H

Neto: 13.25 USD

PREKLOPNICA PPO-1U/3
PPO-1U/3

Neto: 23.13 USD

OMARICA NAROČNIKA PPO-2
PPO-2

Neto: 0.92 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Delovni čas
Pon.-Pet.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Prodajni oddelek, Pošiljke
tel.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Tehnična podpora
tel.: +(48) 61 864 69 98
e-mail: support@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA