Top Optični kabli  Kabli, žice  Pigtail-i enonačinovni
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Pigtail-i enonačinovni

PIG-FC
Tip konektorja: FC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 1.89 EUR  Bruto: 2.32 EUR
PIG-FC-APC
Tip konektorja: FC/APC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.05 EUR  Bruto: 2.52 EUR
PIG-LC
Tip konektorja: LC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm : G-652.D ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 0.78 EUR  Bruto: 0.96 EUR
PIG-SC
Tip konektorja: SC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm : G-652.D ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 0.66 EUR  Bruto: 0.81 EUR
PIG-SC-APC-2
Tip konektorja: SC-APC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 0.75 EUR  Bruto: 0.92 EUR
PIG-ST
Tip konektorja: ST ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 1.88 EUR  Bruto: 2.31 EUR
PIG-SC-APC
Tip konektorja: SC-APC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 0.70 EUR  Bruto: 0.86 EUR