Top Optični kabli  Media konverterji (konverzija med omrežjem LAN in optičnim vodom)
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Media konverterji (konverzija med omrežjem LAN in optičnim vodom)

OM2-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 62.40 PLN  Bruto: 76.75 PLN
OMG2-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 88.00 PLN  Bruto: 108.24 PLN
OM2-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 62.40 PLN  Bruto: 76.75 PLN
OMG2-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (Gigabit Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 88.00 PLN  Bruto: 108.24 PLN
PFS3102-1T
Ethernet media pretvornik za industrijske aplikacije.; Tip konektorja: port SFP ; Hitrost prenosa: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 270.00 PLN  Bruto: 332.10 PLN
qty dicount
EXPERT-SFP-1/2
Porti LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN, 1000 Mb/s ;
Neto: 97.60 PLN  Bruto: 120.05 PLN
OM1-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mb/s ;
Neto: 118.40 PLN  Bruto: 145.63 PLN
OMG1-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 230.40 PLN  Bruto: 283.39 PLN
OTE103R
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: FC ; Zaseg prenosa: 20 km Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mb/s ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek posameznih optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 78.40 PLN  Bruto: 96.43 PLN
OTE103T
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: FC ; Zaseg prenosa: 20 km Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mb/s ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek posameznih optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 78.40 PLN  Bruto: 96.43 PLN
M-207G
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Neto: 523.70 PLN  Bruto: 644.15 PLN
M-207M
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mb/s ;
Neto: 186.54 PLN  Bruto: 229.44 PLN
M-023G
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (Gigabit Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 140.23 PLN  Bruto: 172.48 PLN
M-023M
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mb/s ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 83.64 PLN  Bruto: 102.88 PLN
OM1-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mb/s ;
Neto: 120.80 PLN  Bruto: 148.58 PLN
OM-14
Adapter OM-14 zagotavlja zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19"; Naprava ima dvojni sistem napajanja (redundančno napajanje) skupaj z neodvisnim sistemom hlajenja;
Neto: 444.37 PLN  Bruto: 546.58 PLN
M-203G
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 146.99 PLN  Bruto: 180.80 PLN