Top Optični kabli  Moduli SFP
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Moduli SFP

MGBIC-LH-F
Tip optičnega kabla: 9 / 125 µm Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 144.15 PLN  Bruto: 177.30 PLN
MGBIC-SX-P
Tip optičnega kabla: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 92.68 PLN  Bruto: 114.00 PLN
DS-1.25G-20-1310
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 106.00 PLN  Bruto: 130.38 PLN
DS-1.25G-20-1550
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 120.00 PLN  Bruto: 147.60 PLN
PFT3910
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 217.00 PLN  Bruto: 266.91 PLN
qty dicount
PFT3920
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 233.00 PLN  Bruto: 286.59 PLN
qty dicount
PFT3960
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 249.00 PLN  Bruto: 306.27 PLN
qty dicount
PFT3970
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 376.00 PLN  Bruto: 462.48 PLN
qty dicount
SFP-203/5G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 46.79 PLN  Bruto: 57.55 PLN
SFP-203/5G/SC
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: SC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 55.20 PLN  Bruto: 67.90 PLN
SFP-203G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;
Neto: 44.95 PLN  Bruto: 55.29 PLN
SFP-205/3G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 58.98 PLN  Bruto: 72.55 PLN
SFP-205/3G/SC
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: SC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 69.09 PLN  Bruto: 84.98 PLN
PFT3900
Tip optičnega kabla: Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 2 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;
Neto: 217.00 PLN  Bruto: 266.91 PLN
PFT3950
Tip optičnega kabla: Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;
Neto: 233.00 PLN  Bruto: 286.59 PLN
qty dicount
SFP-011M
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;
Neto: 45.88 PLN  Bruto: 56.43 PLN
SFP-023G
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 2 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;
Neto: 47.71 PLN  Bruto: 58.68 PLN