a A A

MEHANSKI SPOJ S KONEKTORJEM SC/APC FAST-SC-APC

MEHANSKI SPOJ S KONEKTORJEM SC APC FAST SC APC
Neto: 10.16 PLN  Bruto: 12.50 PLN

- Velika količina blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Ta univerzalni mehanski spoj omogoča zaključek optičnega enonačinovnega kabla s konektorjem tipa SC/APC brez zamudnega in zlepljanja in poliranja. Operacija ne zahteva sterilnih pogojev, kajti zunanja površina optičnega kabla je bila spolirana in vlepljena v laboratorijskih pogojih (vlepljeni optični kabel standarda G.657A).

Optični gel, nahajajoč se v konektorju, izravnava posledice nenatančnosti reza ali nevelike prekinitve med uvedenim koncem optičnokabelskega vlakna in že montiranim vlaknom znotraj konektorja.

Najpomembnejša in izvirna rešitev je prozorno telo konektorja. Po priklopu vizualnega lokalizatorja poškodb lahko instalater tekoče kontrolira kakovost izvajane povezane. Če ni rdeče svetlobe v konektorju, pomeni to odlično povezavo.

Hitri konektorji so primerni za zaključke optičnih linij povsod tam, kjer se sicer uporabljajo tradicionalni, lepljeni optični konektorji npr. za zaključke optičnih vlaken v terminalnih škatlah stavb. Glede na visoke parametre prenosa se še zlasti priporočajo v telekomunikacijnih sistemih, FTTH, televizijskih, kontrolnih, pa tudi skeletnih omrežjih ter MAN in WAN.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Vrsta optičnega kabla: Enonačinovni
Tip konektorja: SC-APC
Premer vlakna: 125 µm
Premer kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm
Ponovna uporaba spoja: max. 5 krat
Garancija: 2 leti
PREDSTAVITEV

 

MEHANSKI SPOJ S KONEKTORJEM SC APC FAST SC APC

 

MEHANSKI SPOJ S KONEKTORJEM SC APC FAST SC APC

 

MEHANSKI SPOJ S KONEKTORJEM SC APC FAST SC APC

DATOTEKE

Kataložni list


100 KB

Navodilo za uporabo


300 KB

PAKIRANJE
Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 60x10x10 mmEmbalaža: FolijaBruto teža: 0.004 kg

ELEMENTI DELUJOČI SKUPAJ Z: FAST-SC-APC
LASERSKI TESTER OPTIČNIH KABLOV BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10
Neto: 148.36 PLN
ŠKARJE KEVLAR HT-C151
HT-C151
Neto: 58.53 PLN
STRIPPER ZA OPTIČNE KABLE HT-S144H
HT-S144H
Neto: 49.17 PLN
ZANIMIVI PROIZVODI
ENONAČINOVNI ADAPTER AD-SC-APC/SC-APC
AD-SC-APC/SC-APC
Neto: 0.83 PLN
MEHANSKI ZVAR FAST-MS1*P5
FAST-MS1*P5
Neto: 27.03 PLN