Top Optični kabli  Adapterji  Večnačinovni adapterji
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Večnačinovni adapterji

AD-2LC/2LC-MM
Večnačinovni adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM povezujoč dva para konektorjev tipa LC;
Neto: 0.84 USD  Bruto: 1.03 USD
AD-2SC/2SC-MM
Večnačinovni adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM povezujoč dva para konektorjev tipa SC;
Neto: 0.53 USD  Bruto: 0.65 USD
AD-FC/FC-MM
Večnačinovni adapter AD-FC/FC-MM povezujoč dva konektorja tipa FC;
Neto: 0.98 USD  Bruto: 1.21 USD
AD-SC/SC-MM
Večnačinovni adapter AD-SC/SC-MM povezujoč dva konektorja tipa SC;
Neto: 0.40 USD  Bruto: 0.49 USD
AD-SC/SC-MM-OM3
Večnačinovni adapter AD-SC/SC-MM-OM3 povezujoč dva konektorja tipa SC; Namembnost: Multimode fibers OM3 ;
Neto: 0.23 USD  Bruto: 0.28 USD
AD-ST/ST-MM
Večnačinovni adapter AD-ST/ST-MM povezujoč dva konektorja tipa ST;
Neto: 0.71 USD  Bruto: 0.87 USD