Top Optični kabli  Adapterji  Večnačinovni adapterji
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Večnačinovni adapterji

AD-2LC/2LC-MM
Večnačinovni adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM povezujoč dva para konektorjev tipa LC;
Neto: 3.31 PLN  Bruto: 4.07 PLN
AD-2SC/2SC-MM
Večnačinovni adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM povezujoč dva para konektorjev tipa SC;
Neto: 1.97 PLN  Bruto: 2.42 PLN
AD-FC/FC-MM
Večnačinovni adapter AD-FC/FC-MM povezujoč dva konektorja tipa FC;
Neto: 3.75 PLN  Bruto: 4.61 PLN
AD-LC/LC-MM-OM3
Večnačinovni adapter AD-LC/LC-MM-OM3 povezujoč dva konektorja tipa LC; Namembnost: Večnačinovna vlakna OM3 ;
Neto: 3.48 PLN  Bruto: 4.28 PLN
AD-SC/SC-MM
Večnačinovni adapter AD-SC/SC-MM povezujoč dva konektorja tipa SC;
Neto: 1.48 PLN  Bruto: 1.82 PLN
AD-SC/SC-MM-OM3
Večnačinovni adapter AD-SC/SC-MM-OM3 povezujoč dva konektorja tipa SC; Namembnost: Večnačinovna vlakna OM3 ;
Neto: 1.43 PLN  Bruto: 1.76 PLN
AD-ST/ST-MM
Večnačinovni adapter AD-ST/ST-MM povezujoč dva konektorja tipa ST;
Neto: 2.72 PLN  Bruto: 3.35 PLN