Top Optični kabli  Varjenje optičnih kablov
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Varjenje optičnih kablov

AI-8C
Tip optičnega vlakna: večnačinovne (MM) - G.651, enonačinovne (SM) - G.652 & G.657, enonačinovne (DS / NZDS) z neničelno preusmeritvijo disperzije (G.655) ; Priklop na računalnik: USB 2.0 ;
Neto: 1 404.99 EUR  Bruto: 1 728.14 EUR
AI-9
Tip optičnega vlakna: večnačinovne (MM) - G.651, enonačinovne (SM) - G.652 & G.657, enonačinovne (DS / NZDS) z neničelno preusmeritvijo disperzije (G.655) ; Priklop na računalnik: USB 2.0 ; Izbrane funkcije: Built-in optical power meter VLS (VFL) - vizualni lokalizator poškodb optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 1 500.74 EUR  Bruto: 1 845.91 EUR
FS-520E
Tip optičnega vlakna: večnačinovne (MM) - G.651, enonačinovne (SM) - G.652 & G.657, enonačinovni (DSF) s premaknjeno disperzijo (G.653), enonačinovne (NZ-DSF) z neničelno preusmeritvijo disperzije (G.655), ; Priklop na računalnik: USB 2.0 ;
Neto: 2 735.22 EUR  Bruto: 3 364.32 EUR
FAST-SC
Vrsta optičnega kabla: Enonačinovni ; Tip konektorja: SC/UPC ; Premer kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 2.42 EUR  Bruto: 2.98 EUR
FAST-SC-APC
Vrsta optičnega kabla: Enonačinovni ; Tip konektorja: SC-APC ; Premer kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 2.46 EUR  Bruto: 3.03 EUR
FAST-MS1*P5
V pakiranju: 5 kosov Podana cena je za pakiranje ; Vrsta optičnega kabla: Večnačinovni in enonačinovni ; Premer kabla: 250 µm / 900 µm ; Slabljenje konektorja: 0.1 dB ;
Neto: 6.25 EUR  Bruto: 7.69 EUR
(Cena za enoto:1.25/1.54 EUR)
USM-6
Nosilec mehanskega spoja namenjen za optičnokabelsko kaseto PPKS-12;
Neto: 1.12 EUR  Bruto: 1.38 EUR
PPKS-12N
Optičnokabelska kaseta s taco spojev za 12 vlaken za montažo v optičnokabelski preklopnici;
Neto: 1.36 EUR  Bruto: 1.67 EUR
PPKS-19
Optičnokabelska kaseta s taco spojev za 12 vlaken za montažo v optičnokabelski preklopnici;
Neto: 1.96 EUR  Bruto: 2.41 EUR