a A A

ENONAČINOVNI MODUL SFP-205/3G/SC

Neto: 17.97 USD  Bruto: 22.10 USD

- Obvestite me, ko bo artikel prispel v skladišče.
- Planirana dostava dne: 2019-09-25
- Ni blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Optični moduli skladni s standardom SFP (Small Form-factor Pluggable) so naprave, ki pretvarjajo električni signal v optičnega in optični signal v električnega. Uporaba medijskih pretvornikov z zmožnostjo zamenjave modulov SFP je zlasti koristna zaradi svoje vsestranskosti, na primer, v primeru spremembe konfiguracije omrežja, namesto zamenjave celotne naprave ali dodaje novih medijskih pretvornikov zadostuje preprosto izbrati ustrezni modul SFP. Moduli so-delujejo z večino switch-ev in router-jev z vtičnico SFP.

Pozor! SFP-205/3G/SC za delo potrebuje SFP-203/5G/SC.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Protokoli prenosa: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa: 20 km
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Število potrebnih vlaken:
Optični konektorji: SC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala: Laser FP - 1550 / 1310 nm (Tx / Rx)
Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Moč oddajnika: -8 ... -3 dB
Občutljivost sprejemnika: ≥ -22 dB
Napajanje: 3.3 V DC
Delovna temperatura: 0 °C ... 70 °C
Teža: 0.02 kg
Garancija: 2 leti
PREDSTAVITEV
ENONA INOVNI MODUL SFP 205 3G SC

 

ENONA INOVNI MODUL SFP 205 3G SC

Shema povezav: 

ENONA INOVNI MODUL SFP 205 3G SC

1. switch z vtičnico SFP
2. modul SFP
3. Optičnokabelski prenos (maks. 20 km)

DATOTEKE

Kataložni list


100 KB

CE


250 KB

Navodilo za uporabo


300 KB

PAKIRANJE
Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 60x20x20 mmEmbalaža: FolijaBruto teža: 0.024 kg

ELEMENTI DELUJOČI SKUPAJ Z: SFP-205/3G/SC    - Elementi nujni za skladno skupno delovanje.
ENONAČINOVNI MODUL SFP-203/5G/SC
SFP-203/5G/SC
Neto: 14.37 USD
ZANIMIVI PROIZVODI
SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 3-PORTNI
EXPERT-SFP-1/2
Neto: 25.38 USD
POLICA P19/254L 254 mm
P19/254L
Neto: 11.70 USD
ENONAČINOVNI MODUL SFP-203/5G
SFP-203/5G
Neto: 12.17 USD