a A A

VEČNAČINOVNI MODUL SFP-023G

Neto: 12.53 USD  Bruto: 15.41 USD

- Srednjevelika količina blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Optični moduli skladni s standardom SFP (Small Form-factor Pluggable) so naprave, ki pretvarjajo električni signal v optičnega in optični signal v električnega. Uporaba medijskih pretvornikov z zmožnostjo zamenjave modulov SFP je zlasti koristna zaradi svoje vsestranskosti, na primer, v primeru spremembe konfiguracije omrežja, namesto zamenjave celotne naprave ali dodaje novih medijskih pretvornikov zadostuje preprosto izbrati ustrezni modul SFP.

Moduli so-delujejo z večino switch-ev in router-jev z vtičnico SFP.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Protokoli prenosa: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa: 2 km
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Število potrebnih vlaken:
Optični konektorji: 2 x LC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala: Laser FP / 1310 nm
Moč oddajnika: -8 ... -3 dB
Občutljivost sprejemnika: ≥ -19 dB
Napajanje: 3.3 V DC
Delovna temperatura: 0 °C ... 70 °C
Teža: 0.018 kg
Garancija: 2 leti
PREDSTAVITEV
VE NA INOVNI MODUL SFP 023G

 

VE NA INOVNI MODUL SFP 023G

Shema povezav: 

VE NA INOVNI MODUL SFP 023G

1. switch z vtičnico SFP
2. modul SFP
3. optični kabel maks. 2 km

DATOTEKE

Kataložni list


100 KB

Navodilo za uporabo


300 KB

PAKIRANJE
Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 60x20x20 mmEmbalaža: FolijaBruto teža: 0.020 kg

ZANIMIVI PROIZVODI
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2LC/2SC-MM-2 2 m
PC-2LC/2SC-MM-2
Neto: 4.73 USD