a A A

VEČNAČINOVNI MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

VE NA INOVNI MODUL SFP MINI GBIC MGBIC SX P
Neto: 24.46 USD  Bruto: 30.09 USD

- Obvestite me, ko bo artikel prispel v skladišče.
- Planirana dostava dne: 2019-11-27
- Ni blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Optični moduli Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) skladni s standardom SFP (Small Form-factor Pluggable) se vse bolj pogosto uporabljajo v telekomunikacijskih povezavah 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH, kot tudi v povezavah z diski in nizi diskov skladnimi z Fiber Channel.

Moduli so-delujejo z večino switch-ev in router-jev z vtičnico SFP.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Protokoli prenosa: 1000Base-SX Ethernet
Tip optičnega kabla: 50  / 125 µm / 62  / 125 µm Večnačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm 0.22 km @ 62/125 µm
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Število potrebnih vlaken:
Optični konektorji: 2x LC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala: Površinski laser VCSEL / 850 nm
Napajanje: 3.3 V
Delovna temperatura: 0 °C ... 70 °C
Teža: 0.016 kg
Garancija: 2 leti
PREDSTAVITEV

 

VE NA INOVNI MODUL SFP MINI GBIC MGBIC SX P

Shema povezav: 

VE NA INOVNI MODUL SFP MINI GBIC MGBIC SX P

1) switch z vtičnico SFP
2) modul SFP
3) optični kabel maks. 500m
4) modul SFP
5) switch z vtičnico SFP

DATOTEKE

Kataložni list


100 KB

Navodilo za uporabo


300 KB

PAKIRANJE
Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 100x60x25 mmEmbalaža: KartonBruto teža: 0.340 kg