a A A

VIENMODA VIDES PĀRVEIDOTĀJS KOMPLEKTS TXRX M-207M ULTIMODE

Neto: 51.80 USD  Bruto: 63.71 USD

- Noliktavā pieejams mazs preces daudzums (2)
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

M-207M pārveidotājs palīdz pārveidot datu plūsmas pārraides vidi no standarta STP/UTP kabeļa uz vienmoda optiskās šķiedras kabeli.

Ierīce aprīkota ar SC, kas nodrošina nevainojamus savienojumus. Optiskais signāls tiek pārraidīts un uztverts II i III pārraides logā 1310/1550 nm.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Optiskā savienotāja veids: SC
Šķiedru skaits: 1 gab.
Pārraides uztveršanas zona: 20 km - Vienmoda optiskā šķiedra
Saderīgie standarti: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
LAN ports: 1 gab. (RJ-45. UTP/STP)
Pārraides ātrums: 10/100 Mb/s
Optiskā viļņa garums: 1550 / 1310 nm
Izvēlētās īpašības:
  • Auto detekcija MDI/MDI-X – automātiska datu pārraides režīma noteikšana
  • Bitu pārraides ātruma automātiska detekcija
  • Divvirzienu pārraide caur vienu optisko šķiedru
  • LED indikatori norāda uz pareizu ierīces darbību
  • Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Energoapgādes avots: 5 V DC / 2 A (komplektā strāvas adapteris)
    Darba temperatūra: 0 °C ... 50 °C
    Svars: 0.176 kg
    Izmērs: 105  x 70  x 26 mm - Raidītāja vai uztvērēja izmēri
    Ražotājs / Marka: ULTIMODE
    Garantija: 2 gadi
    PREZENTĀCIJA
    VIENMODA VIDES P RVEIDOT JS KOMPLEKTS TXRX M 207M ULTIMODE

    Pretskats: 

    VIENMODA VIDES P RVEIDOT JS KOMPLEKTS TXRX M 207M ULTIMODE

    Mugurskats: 

    VIENMODA VIDES P RVEIDOT JS KOMPLEKTS TXRX M 207M ULTIMODE

    Virsskats: 

    VIENMODA VIDES P RVEIDOT JS KOMPLEKTS TXRX M 207M ULTIMODE

    Komplektā: 

    VIENMODA VIDES P RVEIDOT JS KOMPLEKTS TXRX M 207M ULTIMODE

    FAILI

    Datu lapa


    100 KB

    Lietošanas instrukcija


    300 KB

    Atbilstības deklarācija CE 


    144 kB

    IEPAKOJUMS
    Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 240x130x110 mmIepakojums: KartonsBruto svars: 0.652 kg

    ELEMENTI, KAS SADERĪGI AR: M-207M
    VIENMODA ADAPTERIS AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.23 USD
    VIDES PARVEIDOTĀJA ADAPTERIS OM-14
    OM-14
    Neto: 117.60 USD
    VIENMODA SPRAUDŅAUKLA - SPRAUDNIS SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 0.71 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m
    RJ45/1.8-BLACK
    Neto: 0.95 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Neto: 0.95 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Neto: 1.24 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Neto: 1.24 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Neto: 1.24 USD