a A A

DAUDZMODU SLĒGAUKLA PC-2LC/2SC-MM-2 2 m

DAUDZMODU SL GAUKLA PC 2LC 2SC MM 2 2 m
Neto: 4.66 USD  Bruto: 5.73 USD

- Noliktavā pieejams liels preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Daudzmodu duplex OM2 slēgaukla ar LSZH pārklājumu.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Savienotāja tips: LC/UPC <-> SC/UPC
Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm - Daudzmodu šķiedras
Maksimālie savienotāja ienestie zudumi: 0.11 dB
Šķiedras vājināšanās: 2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1300 nm
Izvēlētās īpašības: Pārklājums LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – neliels toksisko gāzu daudzums, kas izdalās sadegšanas laikā
Garums: 2 m
Garantija: 2 gadi
PREZENTĀCIJA

 

DAUDZMODU SL GAUKLA PC 2LC 2SC MM 2 2 m

FAILI

Datu lapa


100 KB

Lietošanas instrukcija


300 KB

IEPAKOJUMS
Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 210x200x15 mmIepakojums: FolijaBruto svars: 0.040 kg

INTERESANTI PRODUKTI
DAUDZMODU MODULIS SFP-023G
SFP-023G
Neto: 12.56 USD