Top Fiberoptikk  Medieomformere (konvertering mellom LAN-nettverk og fiberoptikk)
Sammenligne kategori BeskrivelseSorter :type | pris | pris a A A

Medieomformere (konvertering mellom LAN-nettverk og fiberoptikk)

OM2-MM
Rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> multi-modus fiberomformer; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 2 km - Multi-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 15.30 EUR  Brutto: 18.82 EUR
OMG2-MM
Rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> multi-modus fiberomformer; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 2 km - Multi-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 21.47 EUR  Brutto: 26.41 EUR
OM2-SM
Converter til rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 25 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 15.25 EUR  Brutto: 18.76 EUR
OMG2-SM
Converter til rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 20 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 21.51 EUR  Brutto: 26.46 EUR
XFIBER-2-60
XFIBER-2-60 er en gigabit-omformer Ethernet - SFP dedikert til IP CCTV-systemer; Tilkoblingstype: SFP-port, LAN & PoE-port - RJ45 ; Overføringshastighet: SFP : 1000 Mbps, LAN : 10/100/1000 Mbps ;
Netto: 54.59 EUR  Brutto: 67.15 EUR
EXPERT-SFP-1/2
LAN porter: 1 x SFP port 1000 Base-X, 2 x LAN-port 10/100/1000 Base-T ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x LAN-port, 1000 Mbps - 1 x SFP port ;
Netto: 25.95 EUR  Brutto: 31.92 EUR
M-023G
Rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> multi-modus fiberomformer; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 2 km - Multi-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 28.28 EUR  Brutto: 34.78 EUR
M-023M
Rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> multi-modus fiberomformer; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Overføringsrekkevidde: 2 km - Multi-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 Mbps ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 17.73 EUR  Brutto: 21.81 EUR
OM1-MM
Rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> multi-modus fiberomformer; De optiske signaler som sendes og mottas i II i III overføringsvinduet 1310/1550 nm; Optisk kontakttype: SC ; Overføringsrekkevidde: 2 km - Multi-modus fiber ; Overføringshastighet: 10/100 Mbps ;
Netto: 27.64 EUR  Brutto: 34.00 EUR
M-203G
Converter til rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; Optisk kontakttype: 2 stk. SC ; Antall fibre: 2 stk. ; Overføringsrekkevidde: 20 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optisk bølgelengde: 1310 nm ; Valgte funksjoner: Toveis overføring gjennom to fiber ;
Netto: 31.27 EUR  Brutto: 38.46 EUR
OM1-SM
Converter til rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; De optiske signaler som sendes og mottas i II i III overføringsvinduet 1310/1550 nm; Optisk kontakttype: SC ; Overføringsrekkevidde: 25 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10/100 Mbps ;
Netto: 28.94 EUR  Brutto: 35.60 EUR
OMG1-SM
Converter til rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; De optiske signaler som sendes og mottas i II i III overføringsvinduet 1310/1550 nm; Optisk kontakttype: SC ; Overføringsrekkevidde: 25 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10/100/1000 Mbps ;
Netto: 56.31 EUR  Brutto: 69.26 EUR
qty dicount
M-207G
Converter til rask Ethernet (Gigabit Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; De optiske signaler som sendes og mottas i II i III overføringsvinduet 1310/1550 nm; Optisk kontakttype: SC ; Overføringsrekkevidde: 20 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Netto: 111.28 EUR  Brutto: 136.87 EUR
M-207M
Converter til rask Ethernet (10/100 Base Ethernet) tvunnet parkabel <-> enkeltmodusfiber; De optiske signaler som sendes og mottas i II i III overføringsvinduet 1310/1550 nm; Optisk kontakttype: SC ; Overføringsrekkevidde: 20 km - Single-modus fiber ; Overføringshastighet: 10/100 Mbps ;
Netto: 41.21 EUR  Brutto: 50.69 EUR
OM-14
OM-14 adapteren sikrer strømforsyning til 14 mediekonverterere plassert i Rack 19" skap; Enheten er utstyrt med dobbelt strømtilførselssystem (oveflødig strømforsyning) med separat kjølesystem;
Netto: 111.07 EUR  Brutto: 136.62 EUR