a A A

KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO-2/30

Netto: 5.61 EUR  Brutto: 6.90 EUR

7 - Na sklade v priemernom množstve
Poznań - Graniczna
4
Shipment
Personal collection at the branch
Poznań - Kopanina
3
Shipment
Poznań - Ext. warehouse
0
Shipment +2 dni
- Pridať do zoznamu produktov na porovnanie
POPIS

Kryt určený k priamej montáži na steny v miestnosti, v ktorej dochádza k ukončeniu líniového kábla.

ŠPECIFIKÁCIA
Hľadať podobné
Počet líniových káblov: max. 1 
Vybrané vlastnosti:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 zvárané alebo 2 mechanické spojky
  • Typ puzdra: Nástenná, visiaca
    Materiál prevedenia: Plast
    Farba: Biela
    Zamykanie na kľúč:
    Index of Protection: IP65
    Hmotnosť: 0.24 kg
    Rozmery: 172  x 149  x 41 mm
    Záruka: 2 roky
    PREZENTÁCIA
    KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO 2 30

    Vzhľad vnútra puzdra: 

    KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO 2 30

    Bočný pohľad: 

    KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO 2 30

    Pohľad zo strany pripevnenia: 

    KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO 2 30

    V sade: 

    KRYT PREPOJOVACIEHO PANELU PPO 2 30

    SÚBORY

    Katalógový list


    100 KB

    Návod na obsluhu


    300 KB

    BALENIE
    Rozmery (DxŠxV): 175x150x45 mmBalenie: KartónCelková hmotnosť: 0.260 kg

    KOMPONENTY SÚ KOMPATIBILNÉ S: PPO-2/30
    JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC KERAMICKÁ FERULA
    AD-2LC/2LC
    Netto: 0.98 EUR
    MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.98 EUR
    JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.20 EUR
    JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.86 EUR
    MNOHOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.13 EUR
    JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.65 EUR