a A A

ENONAČINOVNI PATCHCORD PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m

ENONA INOVNI PATCHCORD PC SC APC SC APC 1 1 m
Neto: 2.32 USD  Bruto: 2.85 USD

- Velika količina blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS
Artikel nadomešča: PC-SC-APC/SC-APC

Enomodni Patchcord simplex prevlečen s PVC. Patchcorde se uporablja za prenos optičnih signalov med aktivnimi napravami, preklopnicami, ipd.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Tip konektorja: SC-APC <-> SC-APC
Tip optičnega vlakna: 9  / 125 µm
Slabljenje skupaj: ≤ 0.3 dB
Izbrane značilnosti:
  • Izvedeni skladno z zahtevami: G.657 A
  • prevleka iz PVC
  • Dolžina: 1 m
    Garancija: 2 leti
    PREDSTAVITEV

     

    ENONA INOVNI PATCHCORD PC SC APC SC APC 1 1 m

    DATOTEKE

    Kataložni list


    100 KB

    Navodilo za uporabo


    300 KB

    PAKIRANJE
    Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 200x180x10 mmEmbalaža: FolijaBruto teža: 0.017 kg

    ELEMENTI DELUJOČI SKUPAJ Z: PC-SC-APC/SC-APC-1
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-2SC-APC/2SC-APC
    AD-2SC-APC/2SC-APC
    Neto: 0.51 USD
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-SC-APC/SC-APC
    AD-SC-APC/SC-APC
    Neto: 0.27 USD
    ENONAČINOVNI VTIČ PIGTAIL SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Neto: 0.76 USD
    ZANIMIVI PROIZVODI