Top Fiiberoptika  Kaablid, juhtmed  Mitmerežiimsed võrgukaablid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Mitmerežiimsed võrgukaablid

PC-2FC/2FC-MM
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 11.48 CAD  Bruto: 14.12 CAD
PC-2LC/2SC-MM-2
Ühenduse tüüp: LC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm - Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 6.36 CAD  Bruto: 7.82 CAD
PC-2ST/2ST-MM-2
Ühenduse tüüp: ST <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 8.58 CAD  Bruto: 10.55 CAD
PC-FC/ST-MM
Ühenduse tüüp: FC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 8.40 CAD  Bruto: 10.33 CAD
PC-LC/LC-MM
Ühenduse tüüp: LC <-> LC ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.23 CAD  Bruto: 3.97 CAD
PC-SC/ST-MM
Ühenduse tüüp: SC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.34 CAD  Bruto: 4.11 CAD
PC-ST/ST-MM
Ühenduse tüüp: ST <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 4.58 CAD  Bruto: 5.63 CAD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Ühenduse tüüp: LC <-> LC ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 8.24 CAD  Bruto: 10.14 CAD
PC-2SC/2ST-MM-2
Ühenduse tüüp: SC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 8.13 CAD  Bruto: 10.00 CAD
PC-LC/ST-MM
Ühenduse tüüp: LC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.91 CAD  Bruto: 4.81 CAD
PC-SC/SC-MM
Ühenduse tüüp: SC <-> SC ; Fiiberoptika tüüp: 50 / 125 µm Mitmerežiimsed kiud ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.58 CAD  Bruto: 3.17 CAD