Top Lysledere  Kabler, ledninger  Multi-mode Patchcords
Sammenlign kategori Produktbeskrivelse:Sortere:type | pris | pris a A A

Multi-mode Patchcords

PC-2FC/2FC-MM
Konnektortype: FC <-> FC ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 7.47 EUR  Brutto: 9.19 EUR
PC-2LC/2SC-MM-2
Konnektortype: LC/UPC <-> SC/UPC ; Fibertype: 50 / 125 µm - Multi-mode fibre ; Længde: 2 m ;
Netto: 4.14 EUR  Brutto: 5.09 EUR
PC-2ST/2ST-MM-2
Konnektortype: ST <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 2 m ;
Netto: 5.58 EUR  Brutto: 6.86 EUR
PC-FC/ST-MM
Konnektortype: FC <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 5.46 EUR  Brutto: 6.72 EUR
PC-LC/LC-MM
Konnektortype: LC <-> LC ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 2.10 EUR  Brutto: 2.58 EUR
PC-SC/ST-MM
Konnektortype: SC <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 2.17 EUR  Brutto: 2.67 EUR
PC-ST/ST-MM
Konnektortype: ST <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 2.98 EUR  Brutto: 3.67 EUR
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Konnektortype: LC <-> LC ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 2 m ;
Netto: 5.36 EUR  Brutto: 6.59 EUR
PC-2SC/2ST-MM-2
Konnektortype: SC <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 2 m ;
Netto: 5.29 EUR  Brutto: 6.51 EUR
PC-LC/ST-MM
Konnektortype: LC <-> ST ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 2.54 EUR  Brutto: 3.12 EUR
PC-SC/SC-MM
Konnektortype: SC <-> SC ; Fibertype: 50 / 125 µm Multi-mode fibre ; Længde: 1 m ;
Netto: 1.68 EUR  Brutto: 2.07 EUR