Top Optikai szálak  Kábelek, vezetékek  Többmódusú patchcordok
Kategória összehasonlítása Leírás:Rendezés:típus | ár | ár a A A

Többmódusú patchcordok

PC-2FC/2FC-MM
Csatlakozók típusa: FC <-> FC ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 7.47 EUR  Bruttó: 9.19 EUR
PC-2LC/2SC-MM-2
Csatlakozók típusa: LC/UPC <-> SC/UPC ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm - Többmódusú szálak ; Hossz: 2 m ;
Nettó: 4.14 EUR  Bruttó: 5.09 EUR
PC-2ST/2ST-MM-2
Csatlakozók típusa: ST <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 2 m ;
Nettó: 5.58 EUR  Bruttó: 6.86 EUR
PC-FC/ST-MM
Csatlakozók típusa: FC <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 5.46 EUR  Bruttó: 6.72 EUR
PC-LC/LC-MM
Csatlakozók típusa: LC <-> LC ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 2.10 EUR  Bruttó: 2.58 EUR
PC-SC/ST-MM
Csatlakozók típusa: SC <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 2.17 EUR  Bruttó: 2.67 EUR
PC-ST/ST-MM
Csatlakozók típusa: ST <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 2.98 EUR  Bruttó: 3.67 EUR
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Csatlakozók típusa: LC <-> LC ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 2 m ;
Nettó: 5.36 EUR  Bruttó: 6.59 EUR
PC-2SC/2ST-MM-2
Csatlakozók típusa: SC <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 2 m ;
Nettó: 5.29 EUR  Bruttó: 6.51 EUR
PC-LC/ST-MM
Csatlakozók típusa: LC <-> ST ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 2.54 EUR  Bruttó: 3.12 EUR
PC-SC/SC-MM
Csatlakozók típusa: SC <-> SC ; Optikai szál típus: 50 / 125 µm Többmódusú szálak ; Hossz: 1 m ;
Nettó: 1.68 EUR  Bruttó: 2.07 EUR