Top Optični kabli  Media konverterji (konverzija med omrežjem LAN in optičnim vodom)
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Media konverterji (konverzija med omrežjem LAN in optičnim vodom)

OM2-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 15.25 EUR  Bruto: 18.76 EUR
OMG2-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 21.51 EUR  Bruto: 26.46 EUR
OM2-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 15.30 EUR  Bruto: 18.82 EUR
OMG2-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (Gigabit Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 21.47 EUR  Bruto: 26.41 EUR
XFIBER-2-60
XFIBER-2-60 je gigabitni pretvornik Ethernet - SFP, namenjen za sisteme industrijske televizije IP; Tip konektorja: Port SFP, Port LAN & PoE - RJ45 ; Hitrost prenosa: SFP : 1000 Mbps, LAN : 10/100/1000 Mbps ;
Neto: 54.59 EUR  Bruto: 67.15 EUR
EXPERT-SFP-1/2
Porti LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Port LAN, 1000 Mbps - 1 x port SFP ;
Neto: 25.95 EUR  Bruto: 31.92 EUR
M-203G
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 31.27 EUR  Bruto: 38.46 EUR
OM1-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mbps ;
Neto: 28.94 EUR  Bruto: 35.60 EUR
OMG1-SM
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 25 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100/1000 Mbps ;
Neto: 56.31 EUR  Bruto: 69.26 EUR
qty dicount
M-207G
Pretvornik hitrega Etherneta (Gigabit Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Neto: 111.28 EUR  Bruto: 136.87 EUR
M-207M
Pretvornik hitrega Etherneta (10/100 Base Ethernet) z računalniško parico <-> enomodni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 20 km - Enonačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mbps ;
Neto: 41.21 EUR  Bruto: 50.69 EUR
M-023G
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (Gigabit Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Število vlaken: 2 kosov ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Dolžina optičnega vala: 1310 nm ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 28.28 EUR  Bruto: 34.78 EUR
M-023M
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Vrsta optičnega konektorja: 2 kosov SC ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10 / 100 Mbps ; Izbrane značilnosti: Dvosmerni prenos prek dveh optičnokabelskih vlaken ;
Neto: 17.73 EUR  Bruto: 21.81 EUR
OM1-MM
Kabel s prepletenima žicama za hitri ethernetu (10/100 Base Ethernet) <-> večnačinovni optični kabel; Optični signal se prenaša in sprejema v II i III. prenosnem oknu 1310/1550 nm; Vrsta optičnega konektorja: SC ; Zaseg prenosa: 2 km - Večnačinovni optični kabel ; Hitrost prenosa: 10/100 Mbps ;
Neto: 27.64 EUR  Bruto: 34.00 EUR
OM-14
Adapter OM-14 zagotavlja zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19"; Naprava ima dvojni sistem napajanja (redundančno napajanje) skupaj z neodvisnim sistemom hlajenja;
Neto: 111.07 EUR  Bruto: 136.62 EUR