a A A

PREKLOPNICA PPO-2/30

Neto: 5.65 EUR  Bruto: 6.95 EUR

7 - Srednjevelika količina blaga v skladišču
Poznań - Graniczna
4
Shipment
Personal collection at the branch
Poznań - Kopanina
3
Shipment
Poznań - Ext. warehouse
0
Shipment +2 dni
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Ohišje je namenjeno za montažo neposredno na steno v prostoru, v katerem se nahaja konec linijskega kabla.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Število linijskih kablov: max. 1 
Izbrane značilnosti:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 termična ali 2 mehanska zvara
  • Tip ohišja: Stenska, viseča
    Material izvedbe: Plastika
    Barva: Bel
    Zapiranje s ključem:
    Razred tesnosti: IP65
    Teža: 0.24 kg
    Dimenzije: 172  x 149  x 41 mm
    Garancija: 2 leti
    PREDSTAVITEV
    PREKLOPNICA PPO 2 30

    Izgled wewnątrz ohišja: 

    PREKLOPNICA PPO 2 30

    Pogled s strani: 

    PREKLOPNICA PPO 2 30

    Izgled s strani pritrjenosti: 

    PREKLOPNICA PPO 2 30

    V kompletu: 

    PREKLOPNICA PPO 2 30

    DATOTEKE

    Kataložni list


    100 KB

    Navodilo za uporabo


    300 KB

    PAKIRANJE
    Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 175x150x45 mmEmbalaža: KartonBruto teža: 0.260 kg

    ELEMENTI DELUJOČI SKUPAJ Z: PPO-2/30
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-2LC/2LC KERAMIČNA OKOVICA
    AD-2LC/2LC
    Neto: 0.99 EUR
    VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Neto: 0.98 EUR
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.21 EUR
    VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 0.20 EUR
    ENONAČINOVNI VTIČ PIGTAIL LC PIG-LC
    PIG-LC
    Neto: 0.87 EUR
    VEČNAČINOVNI VTIČ PIGTAIL LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Neto: 1.14 EUR
    ENONAČINOVNI VTIČ PIGTAIL SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 0.66 EUR