a A A

PREKLOPNICA PPOK-4

Neto: 8.60 USD  Bruto: 10.58 USD

- Velika količina blaga v skladišču
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Ohišje je namenjeno za montažo neposredno na steno v prostoru, v katerem se nahaja konec linijskega kabla.

SPECIFIKACIJA
Išči podobne
Število linijskih kablov: max. 1 
Število kaset za spoje: max. 1 
Izbrane značilnosti:
  • 4x SC - simplex, 4x LC - duplex
  • 8 termičnih ali 4 mehanski zvari
  • Tip ohišja: Stenska, viseča
    Material izvedbe: Plastika
    Barva: Bel
    Zapiranje s ključem:
    Razred tesnosti: IP65
    Teža: 0.28 kg
    Dimenzije: 206  x 135  x 40 mm
    Garancija: 2 leti
    PREDSTAVITEV
    PREKLOPNICA PPOK 4

    Izgled wewnątrz ohišja: 

    PREKLOPNICA PPOK 4

     

    PREKLOPNICA PPOK 4

    Pogled s strani: 

    PREKLOPNICA PPOK 4

    Izgled s strani pritrjenosti: 

    PREKLOPNICA PPOK 4

    V kompletu: 

    PREKLOPNICA PPOK 4

    DATOTEKE

    Kataložni list


    100 KB

    Navodilo za uporabo


    300 KB

    PAKIRANJE
    Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 205x140x50 mmEmbalaža: KartonBruto teža: 0.360 kg

    ELEMENTI DELUJOČI SKUPAJ Z: PPOK-4
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-2LC/2LC KERAMIČNA OKOVICA
    AD-2LC/2LC
    Neto: 0.86 USD
    VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Neto: 0.86 USD
    ENONAČINOVNI ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.23 USD
    VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 0.41 USD
    ENONAČINOVNI VTIČ PIGTAIL LC PIG-LC
    PIG-LC
    Neto: 0.88 USD
    VEČNAČINOVNI VTIČ PIGTAIL LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Neto: 1.12 USD
    ENONAČINOVNI VTIČ PIGTAIL SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 0.72 USD
    VAROVALNA PRILEPNA OBLOGA PPRC-45/B
    PPRC-45/B
    Neto: 0.15 USD