Top Optični kabli  Moduli SFP Koda: SFP-011M
a A A

VEČNAČINOVNI MODUL SFP-011M

Neto: 7.09 EUR  Bruto: 8.72 EUR

INDEX - ID blaga: 3605
15 - Velika količina blaga v skladišču
Poznań, Graniczna 10
8
Prodajni salon
Pošiljka
Poznań, Kopanina 54/56
7
Pošiljka
Prevzem v poslovalnici
Poznań - Ext. warehouse
0
Pošiljka +2 dni
- Dodajte na primerjalni seznam artiklov
OPIS

Optični moduli skladni s standardom SFP (Small Form-factor Pluggable) so naprave, ki pretvarjajo električni signal v optičnega in optični signal v električnega. Uporaba medijskih pretvornikov z zmožnostjo zamenjave modulov SFP je zlasti koristna zaradi svoje vsestranskosti, na primer, v primeru spremembe konfiguracije omrežja, namesto zamenjave celotne naprave ali dodaje novih medijskih pretvornikov zadostuje preprosto izbrati ustrezni modul SFP.

Moduli so-delujejo z večino switch-ev in router-jev z vtičnico SFP.

SPECIFIKACIJA
Protokoli prenosa: IEEE 802.3u 100Base-FX
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm 0.3 km @ 62/125 µm
Transfer: max. 155 Mbps
Število potrebnih vlaken:
Optični konektorji: 2 x LC / PC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala: Laser FP / 850 nm
Moč oddajnika: -8 ... -3 dB
Občutljivost sprejemnika: ≥ -19 dB
Napajanje: 3.3 V DC
Delovna temperatura: 0 °C ... 70 °C
Teža: 0.016 kg
Garancija: 2 leta
PREDSTAVITEV
VE NA INOVNI MODUL SFP 011M
 
VE NA INOVNI MODUL SFP 011M
Shema povezav: 
VE NA INOVNI MODUL SFP 011M
1) switch z vtičnico SFP
2) modul SFP
3) optični kabel maks. 500m
DATOTEKE
Kataložni list
100 KB
Navodilo za uporabo
300 KB
PAKIRANJE
Dimenzije (Dolž. x Šir. x Viš.): 60x20x20 mmEmbalaža: FolijaBruto teža: 0.018 kg