Top Fiiberoptika  Meediakonverterid (LAN-võrgu ja fiiberoptika vaheline muundamine)
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Meediakonverterid (LAN-võrgu ja fiiberoptika vaheline muundamine)

OM2-MM
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 15.30 EUR  Bruto: 18.82 EUR
OMG2-MM
Kiire Etherneti (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 21.47 EUR  Bruto: 26.41 EUR
OM2-SM
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 15.25 EUR  Bruto: 18.76 EUR
OMG2-SM
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 21.51 EUR  Bruto: 26.46 EUR
XFIBER-2-60
XFIBER-2-60 on IP valvesüsteemidele mõeldud gigabitine Ethernet - SFP konverter; Ühenduse tüüp: SFP-port, LAN & PoE-port - RJ45 ; Edastuskiirus: SFP : 1000 Mbps, LAN : 10/100/1000 Mbps ;
Neto: 54.59 EUR  Bruto: 67.15 EUR
EXPERT-SFP-1/2
LAN-pordid: 1 x SFP-port 1000 Base-X, 2 x LAN-port 10/100/1000 Base-T ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x LAN-port, 1000 Mbps - 1 x SFP-port ;
Neto: 25.95 EUR  Bruto: 31.92 EUR
M-023G
Kiire Etherneti (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 28.28 EUR  Bruto: 34.78 EUR
M-023M
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mbps ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 17.73 EUR  Bruto: 21.81 EUR
OM1-MM
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mbps ;
Neto: 27.64 EUR  Bruto: 34.00 EUR
M-203G
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 31.27 EUR  Bruto: 38.46 EUR
OM1-SM
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mbps ;
Neto: 28.94 EUR  Bruto: 35.60 EUR
OMG1-SM
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100/1000 Mbps ;
Neto: 56.31 EUR  Bruto: 69.26 EUR
qty dicount
M-207G
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Neto: 111.28 EUR  Bruto: 136.87 EUR
M-207M
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mbps ;
Neto: 41.21 EUR  Bruto: 50.69 EUR
OM-14
OM-14 Adapter tagab toitevarustuse 14-le Rack 19" kappi paigaldatud meediamuundurile; Seade on varustatud eraldiseisva jahutussüsteemiga topelt-toitesüsteemiga (täiendav toide);
Neto: 111.07 EUR  Bruto: 136.62 EUR