Top Fiiberoptika  Meediakonverterid (LAN-võrgu ja fiiberoptika vaheline muundamine)
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Meediakonverterid (LAN-võrgu ja fiiberoptika vaheline muundamine)

OM2-MM
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 15.20 EUR  Bruto: 18.70 EUR
OMG2-MM
Kiire Etherneti (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 21.44 EUR  Bruto: 26.37 EUR
OM2-SM
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 15.20 EUR  Bruto: 18.70 EUR
OMG2-SM
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 21.44 EUR  Bruto: 26.37 EUR
PFS3102-1T
Tööstusliku taseme Etherneti meediamuundur.; Ühenduse tüüp: SFP-port ; Edastuskiirus: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 65.78 EUR  Bruto: 80.91 EUR
EXPERT-SFP-1/2
LAN-pordid: 1 x SFP-port 1000 Base-X, 2 x LAN-port 10/100/1000 Base-T ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x LAN-port, 1000 Mb/s ;
Neto: 23.78 EUR  Bruto: 29.25 EUR
M-023G
Kiire Etherneti (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 35.33 EUR  Bruto: 43.46 EUR
M-023M
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 Mb/s ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 20.38 EUR  Bruto: 25.07 EUR
OM1-MM
Kiire Etherneti (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> mitmerežiimse kiu muundur; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 2 km - Mitmerežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mb/s ;
Neto: 29.43 EUR  Bruto: 36.20 EUR
M-203G
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optilise konnektori tüüp: 2 tk SC ; Kiudude arv: 2 tk ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optiline lainepikkus: 1310 nm ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus kahe kiu kaudu ;
Neto: 35.81 EUR  Bruto: 44.05 EUR
OMG1-SM
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 56.13 EUR  Bruto: 69.04 EUR
OTE103R
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: FC ; Edastusvahemik: 20 km Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mb/s ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus ühe kiu kaudu ;
Neto: 19.10 EUR  Bruto: 23.49 EUR
OTE103T
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: FC ; Edastusvahemik: 20 km Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mb/s ; Põhiomadused: Kahesuunaline edastus ühe kiu kaudu ;
Neto: 19.10 EUR  Bruto: 23.49 EUR
M-207G
Kiire Etherneti muundur (Gigabit Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Neto: 127.59 EUR  Bruto: 156.94 EUR
M-207M
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mb/s ;
Neto: 45.45 EUR  Bruto: 55.90 EUR
OM-14
OM-14 Adapter tagab toitevarustuse 14-le Rack 19" kappi paigaldatud meediamuundurile; Seade on varustatud eraldiseisva jahutussüsteemiga topelt-toitesüsteemiga (täiendav toide);
Neto: 108.26 EUR  Bruto: 133.16 EUR
OM1-SM
Kiire Etherneti muundur (10/100 Base Ethernet) keerdpaarkaabel <-> üherežiimiline optiline kaabel; Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas; Optilise konnektori tüüp: SC ; Edastusvahemik: 25 km - Üherežiimne kiud ; Edastuskiirus: 10/100 Mb/s ;
Neto: 28.85 EUR  Bruto: 35.49 EUR