a A A

ÜHEREŽIIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M-207M ULTIMODE

Neto: 49.89 USD  Bruto: 61.36 USD

- Keskmine kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

Muunduri M-207M abil on võimalik muuta standardile STP/UTP vastav andmevoog üherežiimilise optilise kaabli jaoks sobivaks.

Seade on varustatud SC-konnektoriga, mis tagab usaldusväärse ühenduse. Optiliste signaal edastatakse ja võetakse vastu II i III 1310/1550 nm edastusaknas.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Optilise konnektori tüüp: SC
Kiudude arv: 1 tk
Edastusvahemik: 20 km - Üherežiimne kiud
Ühilduvad standardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
LAN-port: 1 tk (RJ-45. UTP/STP)
Edastuskiirus: 10/100 Mb/s
Optiline lainepikkus: 1550 / 1310 nm
Põhiomadused:
  • MDI/MDI-X automaattuvastuse funktsioon - andmesiderežiimi automaatne tuvastamine
  • Edastuskiiruse automaatne tuvastamine
  • Kahesuunaline edastus ühe kiu kaudu
  • Tööolekut näitavad LED-indikaatorid
  • Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Toitevarustus: 5 V DC / 2 A (toiteadapter kaasas)
    Töötemperatuur: 0 °C ... 50 °C
    Kaal: 0.176 kg
    Mõõtmed: 105  x 70  x 26 mm - Saatja või vastuvõtja mõõtmed
    Tootja / mark: ULTIMODE
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS
    HERE IIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M 207M ULTIMODE

    Vaade eest: 

    HERE IIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M 207M ULTIMODE

    Vaade tagant: 

    HERE IIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M 207M ULTIMODE

    Vaade ülalt: 

    HERE IIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M 207M ULTIMODE

    Komplektis: 

    HERE IIMNE MEEDIAMUUNDUR TXRX KOMPLEKT M 207M ULTIMODE

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    Euroopa vastavusdeklaratsioon CE 


    144 kB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 240x130x110 mmPakend: KarpBrutokaal: 0.652 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: M-207M
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.23 USD
    MEEDIAMUUNDURITE ADAPTER OM-14
    OM-14
    Neto: 118.84 USD
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 0.73 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m
    RJ45/1.8-BLACK
    Neto: 0.96 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Neto: 0.96 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Neto: 1.26 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Neto: 1.26 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Neto: 1.26 USD