a A A

ÜHEREŽIIMNE LAMEKAABEL PC-SC-APC/SC-APC-10 10 m

HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC APC SC APC 10 10 m
Neto: 3.18 EUR  Bruto: 3.91 EUR

- Teavitage mind, kui toode on taas laos.
- Planeeritav tarne: 2020-06-10
- Laost otsas
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

Üherežiimiline patch-kaabel koos PVC - LSZH-kattega. Lamekaableid kasutatakse optiliseks signaaliedastuseks aktiivsete seadmete, lamekaablikarpide jm vahel.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC
Fiiberoptika tüüp: 9  / 125 µm
Sisestuskadu kokku: ≤ 0.3 dB
Põhiomadused:
  • Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A
  • PVC - LSZH-kate
  • Pikkus: 10 m
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS

     

    HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC APC SC APC 10 10 m

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    CE


    250 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 200x180x10 mmPakend: KileBrutokaal: 0.075 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: PC-SC-APC/SC-APC-10
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-2SC-APC/2SC-APC
    AD-2SC-APC/2SC-APC
    Neto: 0.59 EUR
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC-APC/SC-APC
    AD-SC-APC/SC-APC
    Neto: 0.20 EUR
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Neto: 0.74 EUR
    FIIBEROPTILISTE ÜHENDUSTE PUHASTAMISE KASSETT SP-OC500
    SP-OC500
    Neto: 22.59 EUR
    HUVITAVAD TOOTED