a A A

ÜHEREŽIIMNE LAMEKAABEL PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC APC SC APC 5 5 m
Neto: 11.10 PLN  Bruto: 13.65 PLN

- Suur kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

Üherežiimiline patch-kaabel koos PVC-kattega. Lamekaableid kasutatakse optiliseks signaaliedastuseks aktiivsete seadmete, lamekaablikarpide jm vahel.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC
Fiiberoptika tüüp: 9  / 125 µm
Sisestuskadu kokku: ≤ 0.3 dB
Põhiomadused:
  • Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A
  • PVC-kate
  • Pikkus: 5 m
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS

     

    HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC APC SC APC 5 5 m

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    CE


    250 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 200x180x10 mmPakend: KileBrutokaal: 0.045 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: PC-SC-APC/SC-APC-5
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-2SC-APC/2SC-APC
    AD-2SC-APC/2SC-APC
    Neto: 2.52 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC-APC/SC-APC
    AD-SC-APC/SC-APC
    Neto: 0.84 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Neto: 3.18 PLN
    HUVITAVAD TOOTED