Top Fiiberoptika  Kaablid, juhtmed  Üherežiimsed võrgukaablid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Üherežiimsed võrgukaablid

PC-2FC/2FC
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 10.32 USD  Bruto: 12.69 USD
PC-2LC/2SC-2
Ühenduse tüüp: LC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Maks. konnektori sisestuskadu: 0.19 dB ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 4.12 USD  Bruto: 5.07 USD
PC-2SC/2SC-1
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 4.20 USD  Bruto: 5.17 USD
PC-2SC/2SC-10
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 10 m ;
Neto: 3.78 USD  Bruto: 4.65 USD
PC-2SC/2SC-2
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 10.57 USD  Bruto: 13.00 USD
PC-2SC/2SC-20
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 20 m ;
Neto: 5.04 USD  Bruto: 6.20 USD
PC-2SC/2SC-3
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 3 m ;
Neto: 6.08 USD  Bruto: 7.48 USD
PC-2SC/2SC-5
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 5 m ;
Neto: 5.04 USD  Bruto: 6.20 USD
PC-2SC/2SC-50
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 50 m ;
Neto: 14.70 USD  Bruto: 18.08 USD
PC-2ST/2ST
Ühenduse tüüp: ST <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 6.87 USD  Bruto: 8.45 USD
PC-FC/FC
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 5.16 USD  Bruto: 6.35 USD
PC-FC/LC
Ühenduse tüüp: FC <-> LC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 4.10 USD  Bruto: 5.04 USD
PC-FC/ST
Ühenduse tüüp: FC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 5.16 USD  Bruto: 6.35 USD
PC-LC/SC
Ühenduse tüüp: LC <-> SC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 1.94 USD  Bruto: 2.39 USD
PC-SC-APC/LC
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> LC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.01 USD  Bruto: 2.47 USD
PC-SC-APC/SC
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 1.83 USD  Bruto: 2.25 USD
PC-SC-APC/SC-APC-1
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.31 USD  Bruto: 2.84 USD
PC-SC-APC/SC-APC-10
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 10 m ;
Neto: 3.36 USD  Bruto: 4.13 USD
PC-SC-APC/SC-APC-20
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 20 m ;
Neto: 4.62 USD  Bruto: 5.68 USD
PC-SC-APC/SC-APC-3
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 3 m ;
Neto: 2.52 USD  Bruto: 3.10 USD
PC-SC-APC/SC-APC-5
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 5 m ;
Neto: 2.73 USD  Bruto: 3.36 USD
PC-SC-APC/SC-APC-50
Ühenduse tüüp: SC-APC <-> SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 50 m ;
Neto: 11.31 USD  Bruto: 13.91 USD
PC-SC/SC-10
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 10 m ;
Neto: 2.10 USD  Bruto: 2.58 USD
PC-SC/SC-20
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 20 m ;
Neto: 2.52 USD  Bruto: 3.10 USD
PC-SC/SC-3
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 3 m ;
Neto: 3.09 USD  Bruto: 3.80 USD
PC-SC/SC-5
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 5 m ;
Neto: 2.09 USD  Bruto: 2.57 USD
PC-SC/ST
Ühenduse tüüp: SC <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.95 USD  Bruto: 3.63 USD
PC-FC/FC-1.0
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 6.54 USD  Bruto: 8.04 USD
PC-FC/FC-10
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 10 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 14.69 USD  Bruto: 18.07 USD
PC-FC/FC-15
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 15 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 17.98 USD  Bruto: 22.12 USD
PC-FC/FC-20
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 20 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 24.75 USD  Bruto: 30.44 USD
PC-FC/FC-3.0
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 3 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 6.24 USD  Bruto: 7.68 USD
PC-FC/FC-30
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 30 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 29.15 USD  Bruto: 35.85 USD
PC-FC/FC-40
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 40 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 42.18 USD  Bruto: 51.88 USD
PC-FC/FC-5.0
Ühenduse tüüp: FC <-> FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 5 m ; Põhiomadused: Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.657 A, Kahjustuste eest kaitseb elastne teraskate, LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kate - tähendab, et põlemise ajal eraldub väike kogus mürgiseid gaase, Vastupidav UV-kiirguse suhtes ;
Neto: 8.46 USD  Bruto: 10.41 USD
PC-SC/SC-1
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.02 USD  Bruto: 2.48 USD
PC-2LC/2LC-2
Ühenduse tüüp: LC/UPC <-> LC/UPC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Maks. konnektori sisestuskadu: 0.20 dB ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 4.64 USD  Bruto: 5.71 USD
PC-FC/SC
Ühenduse tüüp: FC <-> SC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 1.87 USD  Bruto: 2.30 USD
PC-LC/LC
Ühenduse tüüp: LC <-> LC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 2.06 USD  Bruto: 2.53 USD
PC-ST/ST
Ühenduse tüüp: ST <-> ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 5.16 USD  Bruto: 6.35 USD