Top Optická vlákna  Moduly SFP
Srovnej kategorie Popis:Třídit:typ | cena | cena a A A

Moduly SFP

GTS-SFP-2LCG
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 9.27 EUR  Brutto: 11.40 EUR
GTS-SFP-35G
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: SC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 12.06 EUR  Brutto: 14.83 EUR
GTS-SFP-53G
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: SC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 15.67 EUR  Brutto: 19.27 EUR
MGBIC-LH-F
Druh vlákna: 9 / 125 µm Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 18.82 EUR  Brutto: 23.15 EUR
MGBIC-SX-P
Druh vlákna: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Mnohovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 0.5 km @ 50/125 µm ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 20.33 EUR  Brutto: 25.01 EUR
PPZO-SFP/B
Materiál: Guma ; Barva: Černý ; Rozměry: 15 x 14 x 9 mm ;
Netto: 0.30 EUR  Brutto: 0.37 EUR
DS-1.25G-20-1310
Druh vlákna: Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 28.96 EUR  Brutto: 35.62 EUR
DS-1.25G-20-1550
Druh vlákna: Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 38.39 EUR  Brutto: 47.22 EUR
qty dicount
PFT3960
Druh vlákna: Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 68.22 EUR  Brutto: 83.91 EUR
qty dicount
PFT3970
Druh vlákna: Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 102.66 EUR  Brutto: 126.27 EUR
qty dicount
SFP-203/5G
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 8.56 EUR  Brutto: 10.53 EUR
SFP-203/5G/SC
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: SC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 10.24 EUR  Brutto: 12.60 EUR
SFP-205/3G
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC / PC ; Vybrané vlastnosti: Technologie reprodukování v oblasti délky optické vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 10.48 EUR  Brutto: 12.89 EUR
PFT3900
Druh vlákna: Mnohovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 2 km ; Přenos: max. 155 Mbps ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 50.01 EUR  Brutto: 61.51 EUR
PFT3950
Druh vlákna: Mnohovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 0.5 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 64.49 EUR  Brutto: 79.32 EUR
qty dicount
SFP-023G
Druh vlákna: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mnohovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 2 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.46 EUR  Brutto: 10.41 EUR
SFP-203G
Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 20 km ; Přenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.77 EUR  Brutto: 10.79 EUR
SFP-011M
Druh vlákna: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mnohovidový světlovod ; Maximální přenosová vzdálenost: 0.5 km @ 50/125 µm ; Přenos: max. 155 Mbps ; Optické konektory: 2 x LC / PC ;
Netto: 7.99 EUR  Brutto: 9.83 EUR