Top Optiskās šķiedras  SFP moduļi Kods: MGBIC-SX-P
a A A

DAUDZMODU MODULIS SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P

DAUDZMODU MODULIS SFP MINI GBIC MGBIC SX P
Neto: 92.68 PLN  Bruto: 114.00 PLN

- Noliktavā pieejams liels preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Optiskie moduļi Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) atbilst standartiem SFP (Small Form-factor Pluggable) un arvien biežāk tiek pielietoti telekomunikāciju sfērā 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH kā arī datu komunikācijā ar Fiber Channel.

Moduļi saderīgi ar lielāko daļu switch slēdžiem un rūteriem ar SFP ligzdām.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Pārraides protokoli: 1000Base-SX Ethernet
Optiskās šķiedras veids: 50  / 125 µm / 62  / 125 µm Daudzmodu optiskā šķiedra
Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 0.5 km @ 50/125 µm 0.22 km @ 62/125 µm
Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s
Nepieciešamo šķiedru skaits:
Optiskie savienotāji: 2x LC
Gaismas avots / optisko viļņu garums: Virsmas VCSEL lāzers / 850 nm
Energoapgādes avots: 3.3 V
Darba temperatūra: 0 °C ... 70 °C
Svars: 0.016 kg
Garantija: 2 gadi
PREZENTĀCIJA

 

DAUDZMODU MODULIS SFP MINI GBIC MGBIC SX P

Savienojuma shēma: 

DAUDZMODU MODULIS SFP MINI GBIC MGBIC SX P

1) slēdzis ar ligzdu SFP
2) modulis SFP
3) optiskās šķiedras kabelis maks. 500m
4) modulis SFP
5) slēdzis ar ligzdu SFP

FAILI

Datu lapa


100 KB

Lietošanas instrukcija


300 KB

IEPAKOJUMS
Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 100x60x25 mmIepakojums: KartonsBruto svars: 0.340 kg