a A A

DAUDZMODU ADAPTERIS AD-2SC/2SC-MM

DAUDZMODU ADAPTERIS AD 2SC 2SC MM
Neto: 0.52 USD  Bruto: 0.64 USD

- Super cena
- Noliktavā pieejams liels preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Daudzmodu adapteris DUPLEX AD-2SC/2SC-MM savieno divus SC tipa savienotāju pārus.

Adapteri tiek izmantoti slēgauklas un spraudņauklas pārslēgumos, savienotiem ar sadales kabeli.

Montāžas atveres palīdz viegli ievietot adapteri slēgauklā.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Savienotāja tips: SC duplex
Konstrukcija: daudzmodu sķiedrām 50/125 µm / 62.5/125 µm
Korpusa tips: Plastmasas
Izvēlētās īpašības: fosfora-bronzas uzmava
Garantija: 2 gadi
PREZENTĀCIJA

 

DAUDZMODU ADAPTERIS AD 2SC 2SC MM

FAILI

Datu lapa


100 KB

Lietošanas instrukcija


300 KB

IEPAKOJUMS
Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 37x35x9 mmIepakojums: NavBruto svars: 0.008 kg

INTERESANTI PRODUKTI
DAUDZMODU SPRAUDŅAUKLA AR SC 50/125 SAVIENOTĀJU PIG-SC-MM
PIG-SC-MM
Neto: 0.97 USD
OPTISKĀS ŠĶIEDRAS SADALES KASTE MT-524
MT-524
Neto: 32.49 USD