a A A

MULTIMODE PATCHCORD PC-SC/ST-MM62 1 m

MULTIMODE PATCHCORD PC SC ST MM62 1 m
Netto: 3.95 USD  Bruto: 4.86 USD

Product is uit de handel genomen
- Voeg toe aan de vergelijkingslijst
OMSCHRIJVING

Multimode patchcord. Patchcords worden gebruikt voor het verzenden van optische signalen tussen actieve apparaten, patchpanels etc.

SPECIFICATIE
Zoek vergelijkbare
Soort connectors: SC <-> ST
Soort glasvezel: 62.5  / 125 µm Multimodevezel
Lengte: 1 m
Garantie: 2 jaar
PRESENTATIES

 

MULTIMODE PATCHCORD PC SC ST MM62 1 m

FILES

Datablad


100 KB

Gebruiksaanwijzing


300 KB

VERPAKKING
Afmetingen (L X B X H): 200x150x10 mmVerpakking: FolieBruto gewicht: 0.018 kg