Top Glasvezels  SFP-modules Postcode: SFP+10-1310
a A A

MONOMODE MODULE SFP+10-1310 ULTIMODE

Netto: 18.62 EUR  Bruto: 22.90 EUR

17 - Grote hoeveelheid artikelen op voorraad
Poznań, Graniczna 10
10
Verkoopsalon
Verzending
Poznań, Kopanina 54/56
7
Verzending
Afhalen bij het filiaal
Poznań - Ext. warehouse
0
Verzending +2 dni
- Voeg toe aan de vergelijkingslijst
OMSCHRIJVING

Optische modules in overeenstemming met de SFP (Small Form-factor Pluggable) / SFP+-standaard voor apparaten die elektrische signalen omzetten naar optische signalen en optische signalen naar elektrische. De module biedt transmissie met een snelheid van 10 Gbit/s en werkt samen met twee monomode-glasvezelkabels (transmissie van het type "duplex"). Toepassing van mediaconverters met de mogelijkheid tot vervanging van SFP-modules is bijzonder gunstig vanwege de universaliteit, bv. bij het wijzigen van de netwerkconfiguratie is het voldoende om de juiste SFP-module te kiezen, in plaats van het vervangen van het hele apparaat of het toevoegen van nieuwe mediaconverters. De modules werken samen met de meeste switches en routers met een SFP-contact.

SPECIFICATIE
Zoek vergelijkbare
Transmissieprotocollen: IEEE802.3ae, SFF-8431 Rev.4.1, SFF-8472 Rev.4.4
Soort glasvezel: Monomode glasvezelkabel
Maximaal transmissiebereik: 10 km
Overdracht: max. 10 Gb/s
Aantal benodigde vezels:
Optische connectors: 2 x LC / PC
Lichtbron / optische golflengte: Laser FP - 1310 / 1310 nm (Tx / Rx)
Belangrijkste kenmerken: Compatibel met ULTIMODE, TP-LINK
Voeding: 3.3 V DC
Werktemperatuur: 0 °C ... 70 °C
Gewicht: 0.02 kg
Producent / Merk: ULTIMODE
Garantie: 2 jaar
PRESENTATIES
MONOMODE MODULE SFP 10 1310 ULTIMODE
 
MONOMODE MODULE SFP 10 1310 ULTIMODE
Connector: 
MONOMODE MODULE SFP 10 1310 ULTIMODE
 
MONOMODE MODULE SFP 10 1310 ULTIMODE
Aansluitschema: 
MONOMODE MODULE SFP 10 1310 ULTIMODE
1. switch met SFP-contact
2. SFP-module
3. Glasvezeltransmissie (max. 10 km)
FILES
Datablad
100 KB
Gebruiksaanwijzing
300 KB
VERPAKKING
Afmetingen (L X B X H): 60x14x13 mmVerpakking: FolieBruto gewicht: 0.020 kg

ELEMENTEN WORDEN ONDERSTEUND DOOR: SFP+10-1310