a A A

MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2-SM

Netto: 17.45 EUR  Bruto: 21.46 EUR

INDEX - ID artikel: 10039
- Geplande leverdatum: 2024-07-26
0 - Geen artikelen op voorraad
Poznań, Graniczna 10
0
Verkoopsalon
Verzending
Poznań, Kopanina 54/56
0
Verzending
Afhalen bij het filiaal
Poznań - Ext. warehouse
0
Verzending +2 dni
- Voeg toe aan de vergelijkingslijst
OMSCHRIJVING

De OM2-SM-converter maakt wijziging van het medium dat de datastroom transporteert van de standaard STP/UTP-kabel in een monomode glasvezelkabel mogelijk.

De mediaconverter heeft twee SC-verbindingen. Eén dient voor verzending van het (TX)-signaal en de tweede voor de ontvangst van het (RX)-signaal. Het optische signaal wordt verzonden en ontvangen in het II e transmissievenster van 1310 nm.

SPECIFICATIE
Soort optische connector: 2 st. SC / PC
Aantal vezels: 2 st.
Transmissiebereik: 25 km - Monomode glasvezelkabel
Ondersteunde standaards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z
LAN-poort: 1 st. (RJ-45. UTP/STP)
Transmissiesnelheid: 10 / 100 Mbps
Optische golflengte: 1310 nm
Belangrijkste kenmerken:
  • Autodetectie MDI/MDI-X - detecteert automatisch de datatransmissiemodus
  • Autodetectie bitrate
  • Bidirectionele transmissie door twee glasvezels
  • LED-diodes geven de werkingsstatus van het apparaat aan
  • Voeding: 5 V DC / 2 A (adapter meegeleverd)
    Werktemperatuur: -10 °C ... 50 °C
    Toelaatbare relatieve luchtvochtigheid van de omgeving: 5 % ... 95 %
    Gewicht: 0.140 kg
    Afmetingen: 120  x 72  x 27 mm
    Garantie: 2 jaar
    PRESENTATIES
    MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2 SM
    Frontpaneel: 
    MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2 SM
    Achterpaneel: 
    MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2 SM
    Voorbeeld van het gebruik van het apparaat: 
    MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2 SM
    1. OM2-SM
    2. Switch
    3. Computer
    Meegeleverd: 
    MONOMODE MEDIA CONVERTER OM2 SM
    FILES
    Datablad
    100 KB
    CE
    250 KB
    Gebruiksaanwijzing
    300 KB
    VERPAKKING
    Afmetingen (L X B X H): 235x120x50 mmVerpakking: KartonBruto gewicht: 0.308 kg

    ELEMENTEN WORDEN ONDERSTEUND DOOR: OM2-SM