Top Glasvezels  Adapters  Monomode adapters Postcode: AD-2SC/2SC
a A A

MONOMODE ADAPTER AD-2SC/2SC

MONOMODE ADAPTER AD 2SC 2SC
Netto: 0.43 EUR  Bruto: 0.53 EUR

+150 - Grote hoeveelheid artikelen op voorraad
Poznań, Graniczna 10
+50
Verzending
Afhalen bij het filiaal
Poznań, Kopanina 54/56
+50
Verzending
Poznań - Ext. warehouse
+50
Verzending +2 dni
- Voeg toe aan de vergelijkingslijst
OMSCHRIJVING

De monomode DUPLEX AD-2SC/2SC-adapter verbindt twee aansluitingen van het type SC.

Deze adapters worden standaard toegepast in patchpanels en verbinden een patchcord met een pigtail die aan de distributiekabel is gelast.

De montageopeningen vereenvoudigen de plaatsing van de adapter in het patchpanel.

SPECIFICATIE
Zoek vergelijkbare
Soort connectors: SC duplex
Constructie: monomode
Soort behuizing: Plastic
Belangrijkste kenmerken: keramische ferrule
Garantie: 2 jaar
PRESENTATIES

 

MONOMODE ADAPTER AD 2SC 2SC

FILES

Datablad


100 KB

Gebruiksaanwijzing


300 KB

VERPAKKING
Afmetingen (L X B X H): 37x26x9 mmVerpakking: GeenBruto gewicht: 0.008 kg

ELEMENTEN WORDEN ONDERSTEUND DOOR: AD-2SC/2SC
SCHROEVEN VOOR MONTAGE VAN GLASVEZELADAPTERS SM-AD*P100
SM-AD*P100
Netto: 2.24 EUR
INTERESSANTE PRODUCTEN