a A A

MULTIMODE PATCHCORD PC-SC/ST-MM62 1 m

MULTIMODE PATCHCORD PC SC ST MM62 1 m
Netto: 3.96 USD  Brutto: 4.87 USD

Udtagne produkter af tilbuddet
- Tilføj til produkt sammenligning liste
BESKRIVELSE

Multi-mode patchcord. Patchcords bruges til optisk signaltransmission mellem aktive enheder, patchpanel, indhegninger osv.

SPECIFIKATION
Søg efter lignende
Konnektortype: SC <-> ST
Fibertype: 62.5  / 125 µm Multi-mode fibre
Længde: 1 m
Garanti: 2 år
PRÆSENTATION

 

MULTIMODE PATCHCORD PC SC ST MM62 1 m

FILER

Datablad


100 KB

Betjeningsvejledning


300 KB

PAKNIG
Dimensioner (Længde.x Dybde.x Højde.): 200x150x10 mmPakke: FolieBruttovægt: 0.018 kg