Top Lysledere
 Vis alle | Skjul alle   a A A

Lysledere


Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Vægt:0.00 kg
Især anbefales
FIBEROPTISK VIDEO KONVERTER OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 TXRX SÆT
OVH-4D/SC

Netto: 155.99 USD

MULTIMODE MEDIA KONVERTER M-023G ULTIMODE
M-023G

Netto: 39.72 USD

ENKELTMODE MEDIA KONVERTER OM1-SM TXRX SÆT
OM1-SM

Netto: 31.98 USD

ENKELTMODE MODUL SFP-203G
SFP-203G

Netto: 12.14 USD

ENKELTMODE MEDIA KONVERTER OMG2-SM
OMG2-SM

Netto: 23.77 USD

ENKELTMODE MODUL SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC

Netto: 17.40 USD

PATCH PANEL PPO-1U/3
PPO-1U/3

Netto: 23.18 USD

FIBEROPTISK VIDEO KONVERTER OVH-8D/SC 8x VIDEO + RS-485 TXRX SÆT
OVH-8D/SC

Netto: 336.66 USD

LASER FIBER TESTER BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10

Netto: 40.03 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
telefonnummer: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Arbejdstimer
Mandag-fredag: 8.00 -19.00
Lørdag: 8.00 -14.00
Salgsafdelingen, Forsendelser
telefonnummer: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Teknisk support
telefonnummer: +(48) 61 864 69 98
e-mail: support@delta.poznan.pl
Service
telefonnummer: +(48) 61 864 69 64
e-mail: service@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA