a A A

ÜHEREŽIIMNE MOODUL SFP-203/5G/SC

Neto: 14.49 USD  Bruto: 17.82 USD

- Keskmine kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

Standardile SFP (Small Form-factor Pluggable) vastavad optilised moodulid on seadmed, mis muundavad elektrisignaale optiliseks ja optilisi signaale elektriliseks. Meediamuundurid, mis võimaldavad kasutada vahetatavaid SFP-mooduleid, on eriti hinnatud oma paindlikkuse ja mitmekülgsuse poolest. Näiteks saate võrgu häälestuse muutmisel kogu seadme väljavahetamise või uute meediamuundurite lisamise asemel valida SFP-mooduli. Moodulid ühilduvad enamike SFP-pesaga lülitite ja ruuteritega.

Tähelepanu! SFP-203/5G/SC töötab koos seadmega SFP-205/3G/SC.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Edastusprotokollid: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud
Maksimaalne edastuskaugus: 20 km
Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s
Kasutatavate kiudude arv:
Optilised konnektorid: SC
Valgusallikas / optiline lainepikkus: Laser-FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Saatja võimsus: -8 ... -3 dB
Vastuvõtja tundlikkus: ≥ -22 dB
Toitevarustus: 3.3 V DC
Töötemperatuur: 0 °C ... 70 °C
Kaal: 0.02 kg
Garantii: 2 aastat
ESITLUS
HERE IIMNE MOODUL SFP 203 5G SC

 

HERE IIMNE MOODUL SFP 203 5G SC

Ühendusskeem: 

HERE IIMNE MOODUL SFP 203 5G SC

1. SFP-pesaga lüliti
2. SFP moodul
3. Fiiberoptiline edastus (maks. 20 km)

FAILID

Andmeleht


100 KB

Kasutusjuhend


300 KB

PAKEND
Mõõtmed (P x L x K): 60x20x20 mmPakend: KileBrutokaal: 0.025 kg

KOMPONENDID ÜHILDUVAD: SFP-203/5G/SC    - Tööks vajalikud komponendid.
ÜHEREŽIIMNE MOODUL SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC
Neto: 18.14 USD
HUVITAVAD TOOTED
ÜHEREŽIIMNE LAMEKAABEL PC-SC/SC-1 1 m
PC-SC/SC-1
Neto: 2.02 USD
SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 3-PORDILINE
EXPERT-SFP-1/2
Neto: 25.62 USD
RIIUL P19/254L 254 mm
P19/254L
Neto: 11.81 USD