a A A

KABLAGEMAGASIN PPO-12 OPTON

Netto: 67.65 PLN  Brutto: 83.21 PLN

- En stor mängd av varor i lager
- Lägg till produktlistan för att jämföra
BESKRIVNING

Hus avsett för direkt väggmontering inomhus, där avslutas linjekabel.

SPECIFIKATION
Sök liknande
Antal linjekablar: max. 2 
Antal skarvkasseter: max. 1 
Utvalda egenskaper:
  • 12 x SC - simplex, 12 x LC - duplex
  • 12 termiska eller 12 mekaniska svetsar
  • Hölje typ: Väggmonterad, hängande
    Tillverkningsmaterial: Plast
    Färg: Vit
    Nyckellåsning:
    Täthetsklass: IP65
    Vikt: 0.87 kg
    Dimension: 212  x 259  x 82 mm
    Tillverkare/Varumärke: OPTON
    Garanti: 2 år
    PRESENTATION
    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

    Vy inuti höljet: 

    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

     

    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

    Vy nerifrån: 

    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

    Vy från monteringssida: 

    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

    Ingår: 

    KABLAGEMAGASIN PPO 12 OPTON

    FILER

    Datablad


    100 KB

    Bruksanvisning


    300 KB

    FÖRPACKNING
    Mått (L x B x H): 275x225x105 mmFörpackning: KartongBrutto vikt: 1.058 kg

    KOMPONENTER KOMPATIBLA MED : PPO-12
    SINGELMODE ADAPTER AD-2LC/2LC KERAMISK FERRUL
    AD-2LC/2LC
    Netto: 3.31 PLN
    MULTIMODE ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 3.22 PLN
    SINGELMODE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.86 PLN
    MULTIMODE ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 1.48 PLN
    SINGELMODE SVANS - STICKKONTAKT LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 3.22 PLN
    MULTIMODE SVANS - STICKKONTAKT LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 3.73 PLN
    SINGELMODE SVANS - STICKKONTAKT SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 2.74 PLN
    SVETSHYLSA FÖR SKYDD AV SVETSSKARV PPRC-45/B
    PPRC-45/B
    Netto: 0.56 PLN