a A A

ЕДНОМОДОВ ПАЧКОРД PC-FC/FC-3.0 3 m

PC FC FC 3 0 3 m
Нето: 34.11 PLN  Бруто: 41.96 PLN

1 - Малко количество стока на склад
Poznań, Graniczna 10
0
Шоурум
Пратка
Poznań, Kopanina 54/56
1
Пратка
Получаване в клона
Poznań - Ext. warehouse
0
Пратка +2 dni
- Добави към списъка с продуктите за сравнение
ОПИСАНИЕ

Пачкордите се използват за трансмисия на оптични сигнали между активните устройства, разпределителните кутии и т.н.

СПЕЦИФИКАЦИЯ
Търсене на подобни
Тип конектор: FC <-> FC
Тип оптично влакно: 9  / 125 µm
Дължина: 3 m
Избрани характеристики:
  • Произведено в съответствие с изискванията:G.657A,
  • Стоманеният кожух предпазва от увреждане чрез разтягане,
  • Обвивка LSZH (анг. Low Smoke Zero Halogen) – незначително количество токсични газове отделяни по време на горенето,
  • Устойчив на UV лъчи
  • Гаранция: 2 години
    ПРЕЗЕНТАЦИЯ
     
    PC FC FC 3 0 3 m
    ФАЙЛОВЕ
    Каталожна карта
    100 KB
    Ръководство за експлоатация
    300 KB
    ОПАКОВКА
    Размери (Дъл. х Шир. х Вис.): 185x170x15 mmОпаковка: ФолиоТегло бруто: 0.055 kg